Порошенко – збитий льотчик

Щодо підтримки ЄС та Порошенка. В суспільство вкидаються тези про: - Порошенко – збитий льотчик; - Ви зробили з Порошенка кумира і вклоняєтесь йому, як ідолу; - Фігура Порошенка – це вчорашній день, вона стоїть поперек руху вперед; - Фігура Порошенка заважає об’єднатись патріотам.

Тези активно поширюються медіа олігархів, медведчука-рабіновича, «білопальтовцями» (журналістами та блогерами), псевднаціоналістами, підтримуються корисними ідіотами. Хочу відповісти.

Захищаючи Порошенка, ми захищаємо не тільки і не стільки Порошенка, як людину.

Ми захищаємо ПРИНЦИПИ

1. Принцип справедливості – захищати від брехні та наклепів будь-яку людину. А тим більше людину, яка разом з командою витягла державу з прірви і досягла реальних результатів. Що відбувається, коли ця команду прибрали, ми наочно спостерігаємо сьогодні (провал по всіх напрямках: військовому, міжнародному, без пековому, економічному, фінансовому, система управління, правосуддя і т.д. По всіх можливих).

2. Ми захищаємо від брехні та наклепів саме ДЕРЖАВНИЦЬКІ ПРИНЦИПИ, які він з командою реалізовував і отримав реальні результати.

3. "Порошенко заважає руху вперед". А куди це: "вперед"? Якась політична сила може сформувати це "вперед"? Державницькі принципи, які Порошенко заважає реалізовувати? Будь-ласка, зробіть це. Поки що бачимо рух назад. Якому заважають саме ЄС та Порошенко.

4. «Порошенко заважає об’єднуватись патріотам». Кому саме Порошенко заважає об’єднатись? Яким політичним силам? Свободі та Батьківщині з ОПЗЖ? Виборцям СН з вищеперерахованими? Об’єднуватися можна і потрібно не просто заради символічного об’єднання. Об’єднуватися потрібно навколо раціональних і єдино правильних державницьких принципів. Без дотримання яких держава не може існувати. Яка політична сила може запропонувати ці принципи? Чи вже запропонувала? А тим більше реалізовувала? ОПЗЖ? Свобода? Секта Тимошенко? Нацдружини? СН? Крім ЄС, яка їх реально втілювала в життя: армію, мову, віру, декомунізацію, Україна як суб’єкт міжнародних відносин, безвіз, подолання корупції в найбільш корумпоємних галузях і багато іншого.

Покажіть мені, навколо яких принципів заважає вам об’єднуватись Порошенко? Немає найменших сумнівів, що ЄС та Порошенко безумовно підтримають кожну політичну силу, яка буде сповідувати і реалізовувати патріотичні але і РАЦІОНАЛЬНІ державницькі принципи.

Тому, захищаючи ЄС та Порошенка ми захищаємо сам їх: державницькі ПРИНЦИПИ. По головних, важливих для суспільства питаннях. Незалежність. Суверенність. Єдність держави. Захист незалежності та суверенності. Питання мови, релігії, культури. Економіка. Олігархія та великий бізнес – і яка між ними різниця. Боротьба з корупцією. Тарифи. Так от, по більшості перерахованих питань команда патріотів-державників на чолі з Порошенко давала адекватну відповідь. Вони РОБИЛИ.

Саме тому, заради державницьких принципів та реальних результатів в їх впровадженні, а не через поклоніння тому чи іншому лідеру, я цю команду підтримую. І саме тому кремль та олігархи намагаються знищити Порошенка та ЄС. Тому що знищивши їх, тим самим дискредитують і знищують і принципи і досягнення, які вони захищали. Саме тому, і ні з яких інших причин, ЄС та Порошенко і досі не дають жити кремлю, кремлівській 5-й колоні та зрадникам-олігархам. І якщо ми, як народ, не будемо захищати державницькі принципи і лідерів, які їх реалізовують, ми не маємо майбутнього.

джерело