Особливості роботи лікаря-репродуктолога

Лікар-репродуктолог-це фахівець, який займається питаннями лікування жіночого і чоловічого безпліддя. До нього звертаються пари, які бажають мати дітей, але за станом здоров'я не здатні зачати дитину природним шляхом. В обов'язки лікаря-репродуктолога входить консультація, обстеження і підготовка чоловіка і жінки до процедури екстракорпорального запліднення.

Якщо вас цікавить консультація репродуктолога, ви можете отримати її в нашому медичному центрі, записавшись на прийом по телефону або на сайті. Наші фахівці охоче беруться за вирішення навіть самих запущених клінічних випадків і успішно допомагають парам при безплідді.

Особливості роботи лікаря-репродуктолога

Лікар-репродуктолог займається лікуванням безпліддя і допомагає парам зачати дитину. Для цього в практиці репродуктолога можуть бути використані два методи: стимулювання овуляції або проведення екстракорпорального запліднення. Організм жінки потрібно грунтовно готувати до таких процедур, тому додатково репродуктолог призначає консультації інших вузьких фахівців: акушера-гінеколога, ендокринолога, гемостазіолога, генетика.

На першій консультації репродуктолог розмовляє з чоловіком і жінкою, збирає анамнез, з'ясовує все про жіноче здоров'я пацієнтки. Для обстеження репродуктолог направляє пацієнтку на обстеження:

  • Біохімія крові;
  • гінекологічні мазки;
  • УЗД органів малого таза;
  • генетичні аналізи на Сумісність для обох партнерів;

На підставі результатів обстеження репродуктолог приймає рішення про стимуляцію процесу запліднення або підготовці пацієнтки до процедури ЕКО. Репродуктолог сам може провести цю процедуру - все залежить від його кваліфікації та досвіду роботи.

Записатися на прийом до репродуктолога

Якщо ви бажаєте пройти консультацію репродуктолога, ви можете записатися до цього фахівця у нас на сайті. Лікар проведе первинну консультацію, призначить необхідні обстеження і буде вести пар до тих пір, поки не настане вагітність. Наша клініка гарантує всебічне обстеження і кваліфіковану медичну допомогу всім, хто хоче випробувати щастя матеріанства і батьківства. Ми будемо раді Вам допомогти у вирішенні ваших делікатних проблем.

Нагадаємо, що лікар-репродуктолог-це фахівець, який займається питаннями лікування жіночого і чоловічого безпліддя. До нього звертаються пари, які бажають мати дітей, але за станом здоров'я не здатні зачати дитину природним шляхом.