Яку тактичну куртку вибрати

Військова куртка користується підвищеною популярністю за рахунок таких поєднань, як зручність, багатофункціональність та невисока вартість. Чому варто купити військову куртку? Вирушаючи в подорож на виживання в зимові чи просто холодні дні, варто в першу чергу одягнутися відповідно.

Не можна забувати і про відповідне спорядження у вигляді хорошого взуття, термоодягу, різних предметів, які ми не будемо використовувати в звичайних ситуаціях, але завжди є ймовірність непередбачуваної ситуації, і саме тоді вони можуть стати в пригоді. Крім того, варто пам’ятати про найважливіший елемент, яким є військова куртка від магазину військторг Voenmag.

Види трекінгових курток

В кожному магазині виживання ви знайдете як мінімум кілька видів курток, що відрізняються одна від одної кроєм, брендом і призначенням. Кожен екземпляр може захистити нас від погодних умов, таких як дощ, сніг або вітер. Одні більше підійдуть для прогулянок лісом, а інші для простих прогулянок. Якби ми купили одну куртку кожного типу, ми б витратили велику суму грошей. Фахівці з виживання, щоб обмежити наші витрати, рекомендують лише два види курток. Одна з них — літній плащ, а інша — зимовий пуховик. Вибір таких моделей обумовлений тим, що найкраще підготуватися до подорожі, одягнувшись у просторіччі, кажучи «цибуля». Завдяки цій тактиці, у разі розминки, ми можемо зняти деякі частини одягу і навпаки.

На зиму тільки пуховик військовий

Вирушаючи в подорож на виживання в зимові чи просто холодні дні, варто в першу чергу одягнутися відповідно.

Камуфляж військової куртки виконаний з тканини в коричневих тонах. Напевно, багато хто задається питанням, чому саме такі куртки будуть найкращими? Відповідь не надто складна, тому що вони просто мають найкращі ізоляційні властивості, і це ключовий аспект. Крім того, їх упаковка не становить проблем і, до речі, вони легкі. На жаль, не буває ідеальної речі з одними плюсами, військові куртки не виняток. Великою проблемою є погана стійкість до опадів, через що військовий дощовик стає важким і втрачає теплоізоляційні властивості. Незважаючи на цей недолік, військова куртка стане найкращим вибором у будь-якій подорожі.