Рено Дастер — це дуже доступний позашляховик

Рено Дастер — це дуже доступний позашляховик, який пропонує більше простору, ніж більшість альтернатив (на https://www.arma-motors.ua/).

Чи є Дастер добрим автомобілем?

Дастер являє собою невеликий SUV, який повертається до основ, який не намагається вразити вас трюками. Якщо все, що вам потрібно, це безпроблемний транспорт і трохи прохідності, він добре підходить для таких цілей. В цьому випадку можно рекомендувати купити Рено Дастер новий.

У 2021 році Дастер отримав кілька оновлень. У екстерьєрі не дуже багато чого змінилося, але є деякі налаштування; а саме обовлені фари, дизайн коліс і дещо оновлена решітка радіатора, а також невеликі зміни для зниження расходу палива. Проте всередині все трохи різкіше, де є обновлена консоль по центру і обновлена інформаційно-розважальна система.

У початковій формі Дастер — це, по суті, виделка та ніж у світі автомобілів — його досить просто освоїти. Він коштує набагато меньше, ніж будь-яка аналогічна альтернатива позашляховику, і, хоча ви зараз отримуєте клімат-контроль, радіо і круїз-контроль, він не зовсім навантажений технікою. Модель, яку ви насправді бажаєте, — це Expression середнього класу, який є досить оснащеним Дастер за ціною ціна-якість.За посиланням доступний сервісний центр Renault.

Звичайно, в інтер'єрі все ще багато твердого, дряпаючого пластику, але взагалі ви отримаєте яскравіші накладки з хрому, передні сидіння з більшою підтримкою та інформаційно-розважальну систему з 8,0-дюймовим тачскрином із вбудованою супутниковою навігацією.

Більш того, Дастер приносить певні переваги завдяки досить просторому салону. Для високих дорослих достатньо місця, щоб зручно розташуватися спереду, а водійське сидіння регулюється по висоті та попереку в усіх моделях Есеншіал, крім найбільш простіших.

Ззаду також багато місця — достатньо для 3-х людей, які можуть сидіти пліч-о-пліч, а великі вікна Дастер означають, що позаду відчувається менша клаустрофобія, ніж у більш стильних моделях, таких як Ніссан Джук.

Квадратний кузов Дастер означає, що ви також отримаєте непоганий розмір багажника. Легко знайти місце для багатьох валіз із піднятими задніми сидіннями, та навіть ровер поміститься з запасом місця, якщо його скласти.