Як оформити клас НУШ: шкільні меблі для початкової школи

Оформлення класу нової української школи (Н.У.Ш.) — важлива та відповідальна справа, яка потребує не лише знання актуальних наказів та рекомендацій, а й розуміння потреб дітей та вчителя у початковій школі. Купуючи сучасні одномісні парти та шафи для школи, важливо продумати до дрібниць: як оформити шкільний куточок, щоб він став для малюків другим рідним будинком. Важливою стає будь-яка деталь, особливо щодо меблів і окремо меблі для їдальні.

Як замовити парти НУШ та інші меблі для школи

За посиланням на сайт ви зможете підібрати все необхідне для школи. Асортимент дуже великий: від парт та шаф для класу початкової школи до роздавальних гербаріїв та сучасного обладнання для STEM-class. Зверніть увагу, що компанія має власний відділ методичної підтримки – звертайтеся за допомогою у підборі будь-яких шкільних товарів.

Часто вчителі та батьки мають запитання: чи можна купити парти для початкової школи в Україні? Звичайно можна, як і будь-які якісні меблі для шкіл. Причому сучасні технології розширюють можливості покупців: більше немає потреби їздити та вибирати меблі по магазинах, досить просто замовити доставку онлайн. Докладніше – за посиланням на спеціалізований інтернет-магазин шкільних товарів, де є все необхідне для сучасного оформлення школи.

Оформлення класу НУШ: дотримуємося стандартів

Найпростіше звернутися за допомогою у підборі меблів для класу в школі до професіоналів, які вже мають аналогічний досвід. Але цілком можливо вибрати все необхідне та самостійно: керуючись переліком обладнання для початкових класів, рекомендованого Міністерством освіти та науки. Відповідно до Наказу МОН України від 07.02.2020 №143 «Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи» для правильного оформлення кабінету 1 класу НУШ вам знадобиться:

 • купити парти для початкової школи;
 • підібрати стінку або шафу для зберігання плакатів, дидактики та навчальних матеріалів, а також шафи для школярів – призначені для зберігання особистих речей;
 • купити шкільну дошку для початкових класів - класичну крейдово-магнітну або сучаснішу, з вбудованою інтерактивною панеллю;
 • придбати вчительські меблі для школи - робочий стіл та стілець, тумбочки та шафки для класу;
 • організувати системи зберігання навчальних матеріалів, конструкторів та робіт учнів – на допомогу прийдуть контейнери та лотки для школи, пересувні стелажі та ін.
 • облаштувати зону для відпочинку та усамітнення, згідно з принципами зонування навчальних приміщень НУШ – виберіть м'які куточки, крісла-мішки, пуфи для організації спокійного відокремленого місця.

Як можна побачити з цього списку, меблів для початкової школи потрібно дуже багато. Але найбільше уваги при виборі важливо приділити організації робочого місця учня та підбору конструкції шаф.

Парти для 1 класу: особливості дизайну

Часто парти для початкової школи купують вже в наборі зі стільцями — це вигідніше за вартістю і дозволяє створити цілісний за стилем та кольором комплект. Але за бажання можна підібрати стіл та стільчик для школяра окремо. Головне — не забувати про:

 • регулювання висоти та нахилу стільниці;
 • відсутності гострих кутів та деталей у конструкції;
 • ергономічності та зносостійкості;
 • легкості для переміщення різними зонами класу;
 • приємне забарвлення та стильний дизайн меблів;

Головною характеристикою якісної парти є те, що і найменший першокласник, і досить високий випускник початкових класів зможуть зайняти за нею правильне положення. Для дітей у такому віці важливо правильно сидіти за партою, щоб уникнути у майбутньому проблем зі здоров'ям хребта.
Шафи для кабінету початкових класів – на що звернути увагу

Вибираючи стіни та шафки для кабінету, завжди заздалегідь обміркуйте: який обсяг навчальних матеріалів та особистих дитячих речей вам доведеться в них зберігати. Вам знадобляться і закриті відділення та відкриті осередки для організації ефективної системи зберігання. Відмінним рішенням стануть модульні набори меблів комбінованого типу, які допоможуть правильно зонувати приміщення та зможуть вмістити все необхідне.

Крім того, вибираючи високі шафи та стінки для кабінету, зверніть увагу: чи достатньо вони стійкі та чи помістяться в кабінеті таким чином, щоб діти не травмувалися при активному переміщенні класом.