Як підібрати срібні прикраси за типом фігури

Ювелірні вироби мають велику силу. Вони можуть не тільки прикрасити тіло, а й усунути його недоліки. Все, що вам потрібно зробити, це дотримуватися кількох правил ідеального підбору срібних прикрас для вашої фігури. Вибір прикрас за фігурою дуже важливий. Найважливіший параметр — срібні сережки, підвіски або інші прикраси слід підбирати пропорційно розміру фігури. Це важливе правило, про яке слід пам'ятати. Завдяки цьому ви зможете домогтися бажаного ефекту з урахуванням ваших потреб. Придбати прикраси ви зможете за посиланням silvex925.com.ua

Зріст і прикраси

Людям невисокого зросту насамперед слід уникати довгих і великих прикрас. Такі прикраси мають властивість оптично вкорочувати силует, що в такому випадку буде дуже небажано. Високі люди можуть дозволити собі великі та виразні аксесуари зі срібла. У них більше свободи з вибором срібних прикрас, ніж у невисоких людей. Однак ви повинні пам'ятати, що якщо ви високого зросту, не носіть занадто маленькі прикраси. Його не буде видно.

Прикраси для власниць мініатюрної фігури

Ви маєте уникати великих підвісок, бо вони просто перевантажать вашу фігуру. Вони будуть першим, на що звернуть увагу всі, а не ви. Срібні прикраси повинні тонко підкреслювати вбрання і вашу зовнішність, а не перевантажувати її. Замініть важкі підвіски маленькими підвісками, які мають такий самий гарний вигляд. Вони додадуть шарму і зроблять вас просто красивою.

Також варто вдягнути довгі срібні сережки, що подовжують силует, і довшу підвіску для завершення комплекту. Це буде ідеальний набір для вас.

Якщо ви власниця масивної фігури

Виявляється, маленькі срібні прикраси — ворог масивних силуетів. Чому? Основна причина в тому, що воно буде ледь помітне порівняно з вашим тілом. Це приверне увагу до того, що ви дуже масивні. Тому, якщо у вас масивна фігура, завжди носіть прикраси великих форм. Пам'ятайте, що великі форми необхідно поєднувати з великими прикрасами.

Можна надіти, наприклад, довгі сережки з дрібними деталями. Вони зроблять вашу стилізацію красивою і легкою.

Якщо ви власниця прямої фігури

Вам ідеально підійде срібний кулон у вигляді літери V. Недарма ця буква асоціюється з перемогою. Зрештою, Ві — це Вікторія, що означає перемогу. З таким кулоном ви виграєте конкурс на найкращу прикрасу на вашу фігуру.