Криптогаманці Ledger на вибір

Робота з криптовалюта вимагає наявності надійного гаманця, де будуть зберігатися біткоіни і інші електронні гроші і вся інформація про них. Один з найнадійніших варіантів-це криптогаманець Ledger Nano X. пристрій зовні нагадує флешку і володіє наступними технічними характеристиками:

  • контроль більше п'яти з половиною тисяч активів;
  • можливість встановлювати до ста додатків одночасно;
  • повністю безпечне управління NFT за договором;
  • зручна навігація і великий екран для роботи;
  • захист всіх токенов завдяки наявності приватних ключів;
  • Дозвіл екрану - 128х64 мегапікселів;

Корпус криптогаманка виготовлений з нержавіючої сталі і пластика. Пристрій підходить для 64-розрядного персонального комп'ютера на базі Віндоуз 8.1 і новіше, macOS 10.14 або Linux, за винятком пристроїв на процесорах ARM. Також криптогаманець сумісний зі смартфонами на базі Андроїд 7. Потрібно враховувати, що даний гаманець не підходить для Майнінг біткоіни. За допомогою цього кріптокошелька можна тільки зберігати криптовалюта, а також робити перекази в біткоіни.

У комплекті з апаратним гаманцем йде один кабель USB-C до USB-A, один буклет з інструкцією, три порожніх листа для фрази відновлення і один ремінець для ключів, щоб можна було носити його з собою. Більш новою конфігурацією гаманця є модель Ledger Nano S Plus . Тут більше обсяг пам'яті і активів для торгівлі, і він сумісний з великою кількістю пристроїв. У каталозі можна вибрати будь - яке забарвлення пристрою-від чорної і металевої до яскраво-червоною на свій смак.

Купити такі криптогаманці можна в спеціалізованому магазині. Вартість залежить від обраної марки і параметрів. Ви можете замовити доставку в будь-який регіон в найкоротші терміни. У магазині також можна вибрати два продукти і скомбінувати їх, якщо є бажання зберігати якомога більше цифрових активів. Це стане гарною підмогою для всіх, хто професійно працює з криптовалютою, виконує розрахунки і розплачується електронними грошима. У магазині також можна вибрати два продукти і скомбінувати їх, якщо є бажання зберігати якомога більше цифрових активів. Це стане гарною підмогою для всіх, хто професійно працює з криптовалютою, виконує розрахунки і розплачується електронними грошима.