Як обрати медичні меблі - просто за пунктами

При виборі медичних меблів слід звертати увагу на багато факторів. Насамперед, такі меблі повинні сприяти зручності надання послуг – швидко надати хворому зручну позу, терміново перемістити його з одного місця в інше, мати під рукою необхідні препарати і т.д.

Витрачати дорогоцінний час на встановлення необхідної висоти або положення спинки не допустимо, а тому регулювання різних параметрів має бути максимально зручним. Комфортність експлуатації медичних меблів має бути доступна не тільки персоналу, а й безпосередньому користувачеві, це стосується, наприклад, ліжок, масажних столів.

Обрати медичні меблі можна, керуючись наступними критеріями:

  • Функціональність: перед вибором меблів потрібно ретельно розглянути їх функціональність. Вони повинні відповідати потребам вашої медичної практики. Наприклад, для кабінету лікаря можуть бути потрібні стілець, стіл, банкетки медичні, шафи, ліжка та інші предмети меблів.
  • Розмір та розміщення: перед обранням меблів потрібно зрозуміти, скільки місця ви маєте для них та де вони будуть розміщені. Меблі повинні бути розміщені таким чином, щоб забезпечити комфортне та безпечне робоче середовище.
  • Матеріали: оберіть меблі, які виготовлені зі стійких та міцних матеріалів, таких як метал, дерево або пластик. Меблі повинні бути легкими для чищення та дезінфекції.
  • Комфорт: меблі повинні бути зручними та комфортними для пацієнтів та медичного персоналу. Оберіть меблі з додатковими функціями, такими як налаштування по висоті, щоб забезпечити оптимальний комфорт.
  • Дизайн: важливо, щоб меблі були практичними та функціональними, але також вони можуть доповнювати дизайн вашого кабінету або клініки. Оберіть меблі з естетичним дизайном та кольором, що відповідає вашому бренду.
  • Бюджет: важливо враховувати свій бюджет при обиранні медичних меблів. Оберіть меблі, які відповідають вашим потребам та бюджету.

Як обрати медичні ліжка?

Обрати медичні ліжка можна, керуючись наступними критеріями:

  • Розмір: оберіть ліжко відповідно до розміру приміщення, в якому воно буде розміщене. Для великих приміщень можна вибрати більші ліжка з додатковими функціями, а для менших приміщень - менші ліжка з простими функціями.
  • Матеріали: оберіть медичне ліжко, яке виготовлене зі стійких та міцних матеріалів, таких як метал, дерево або пластик. Ліжко повинно бути легким для чищення та дезінфекції.
  • Комфорт: оберіть ліжко, яке забезпечує комфортне розташування пацієнта. Важливо, щоб ліжко було зручним та комфортним для пацієнтів та медичного персоналу. Оберіть ліжко з додатковими функціями, такими як налаштування по висоті та нахилу, щоб забезпечити оптимальний комфорт.
  • Маневреність: оберіть медичне ліжко, яке легко переміщувати, щоб забезпечити безпеку та комфорт пацієнта та медичного персоналу. Ліжко повинно мати легкі ковзання та гальма на колесах.