Генеральний прокурор України Юрій Леценко дружить з ворогом України сепаратистом регіоналом

Не можу не погодитись з автором матеріала, якщо справді так і є. Генеральний прокурор воюючої проти Росії країни, дружить з ярим ворогом України. Вибачте, але це – реальна зрада. Звичайно, що дії Юрія Луценка на посаді генерального прокурора значно випереджають за своєю ефективністю діїі його попередників і залишається сподіватись, що така дружба не стане на перешкоді карної справи проти такого друга. Нема чого додати. Читаємо далі...


"Чи я не маю права запросити на свято своїх друзів?", – обурюється Юрій Луценко. На фото – Андрій Деркач, народний депутат.  Колишній регіонал. В 90-ті навчався у Вищій школі КДБ в Росії (зараз – Академія ФСБ).

Очолюючи державний Енергоатом, утримував наші українські АЕС на голці залежності від ядерного палива російської корпорації "ТВЕЛ". Казково збагатився.

Один з гарантів інтересів Російської православної церкви в Україні.  Голосував за диктаторські закони 16 січня під час Революції. Можна скільки завгодно задаватись питанням – чому такі люди, як Андрій Деркач, не втрапляють в поле зору правоохоронців?

Генеральний прокурор України дружить з ворогом України сепаратистом регіоналом

А можна просто один раз побачити, як він пізно ввечері розслаблено залишає святкування весілля сина Генерального прокурора України Юрія Луценка.

P.S.: Це лише один з багатьох прикладів, чому сюжет про весілля сина генерального прокурора – це суспільно важлива інформація, публікація якої переважає над його правом на приватне життя.

Сюжет тут: https://youtu.be/Xa_Da_i8bAM