Однією з останніх новин українського політікума стала новина про якесь нібито злиття партії "Сильна Україна" Тігіпка з "Партією Регіона". Відверто кажучи, я був дуже здивований таким тлумачення як "злиття". Усім відомо (і не варто нас плутати!) , що злитись може тільки щось різне та відокремлене. Що ми маємо?

Ми маємо дві однакові партії, одна з яких є клоном іншої: і за поглядами, і за капіталами, і за виборцями тощо. Задамо питання: "Як у такому разі може злитись те, що навіть ніколи не розділялось?" Пусті балачки, брехня та маніпуляції на зразок радянських часів!

Проект по заміні Партії Регіону на партію "Сильна Україна" провалився, бабло за місця у партії "Сильна Україна" з багатьох викачали і вже не повернуть. От так вони уміють працювати! От так вони і з нас качають, вважаючи нас лише за об'ектів для викачки грошей.

Як би це і собі створити якусь партію та продавати в ній місця! Невже ті дурні не знали з ким мають справу? Це ж друга "Еліта Центр"! Це ж класичний "MLM", а не партія. Я вже не буду казати на що схожа ця вистава – хай кожен сам робить висновки.