Єрмак (Свинарчук Зеленського) проти Свинарчуків Порошенка

"а помнишь, как всё начиналось"

Кожному, хто викриє корупцію, дамо 10% від суми хабаря!

Так, а як же все починалось! Рік тому псевдо-журналіст Бігус публікує декілька серій про скандал навколо оточення президента Петра Порошенка. Конкретно саме президента не обговорюють, але постійними нагадуваннями про близкість того чи іншого персонажа так званого розслідування натякають на причетність п'ятого президента до ще не доведеної корупції (бо по суті прямих доказів та фактів не було наведено). Це відео вийшло напередодні виборів президента України у березні 2019-го.

Все те "розслідування" можна охарактеризувати однією цитатою: "Однако журналисты не исключают, что окружение Порошенко заработало на коррупционных схемах в оборонке гораздо больше, чем указанная сумма". Тобто доказів і фактів нема, але особистої думки мутних журналістів вистачило для 73%.

Конкретно проти самого Петра Порошенка взагалі нічого не було – все точилось навколо оточення.

Ок. Порошенко звільнив головну дійову особу Гладковського, бо резонанс був великим і така практика поширена у Світі (щодо звільнення на час розслідування). Нагадаю, що сьогодні вже початок квітня 2020-го, а розслідування Бігуса офіційно визнано заказухою, брехнею та всі звинувачування на адресу фігурантів та дотичних осіб (Петра Порошенко) офіційно зняті.

Деталі: Міністр оборони уряду Зеленського підтвердив, що за результатами аудиту закупівель "Укроборонпрому" факти корупції не виявлені, а закупівлі, щодо яких рік тому було опубліковане розслідування журналістів "Бігус.Інфо", були не більш ніж “ризикованими” і необхідними за тих умов.

Що ми маємо наразі. Наклепи на Порошенка та його оточення були сфабриковані, розслідування нічого не винайшло по суті, справи закриті, президентом на всьому цьому хайпі стала особа лояльна до Росії.

І ось тут ми підходимо до Володимира Зеленського та його Свинарчуків

На стадіоні воно верещало що навіжене про "я – ваш вирок!", про "де відрубані руки?" (натяк на скандал зі Свинарчуками) тощо. Обіцянок було більше, ніж потрібно було для обрання. І особливе місце серед обіцянок займали обіцянки про кумовство.

Зеленський заступився за Єрмака: "Він не корупціонер, він мій друг"
...згадується вислів: "Скажи хто твій друг, і я скажу хто ти"

І от загримів скандал з Андрієм Єрмаком – головою офіса президента, брат якого {tip content="раніше сам Єрмак стверджував іноземним партнерам України, що його брата вбили на Донбасі через війну, яку розпочав Петро Порошенко."} воскрес після вбивства на Донбасі{/tip} і почав торгувати державними посадами. Нагадаю, що Єрмак – офіційна державна особа, а Гладковський такою особою не був.

Безхребетна та антидержавна корупційна реакція президента В.Зеленського на корупцію у власному оточенні

Ситуація майже повністю нагадує минулорічну із Свинарчуками Порошенка. І тут, і там фігурують особи наближені до чинного президента. І тут, і там ці особи звинувачують у корупції.

Чому я пишу майже? Тому що на Гладковського (Свинарчука) нічого не знайшли за рік, маючи 100% свого прокурора (це я пишу зі слів самого Зеленського) і звинувачування визнали на рівні Міноборони замовними передвиборчими справами. А тут у справі з Єрмаком є прямі докази, фіксація ста годин на відео, визнання самим Єрмаком автентичності записів і … відсутність належної реакції з боку Зеленського.

Якщо під час розслідування та скандалу навколо оточення Порошенка останній звільнив з посади фігуранта скандала, то тут президент Зеленський навіть сперечається і виправдовує корупціонера, каже, що Єрмак – його друг (!) тощо. Ви ж відчуваєте рівень п*здеця зелених?

«Ви хочете, щоб президент реагував на кожен пост у фейсбуці?», – так відповіла речниця Офісу президента Юлія Мендель питанням на питання журналіста «Главкома» про те, чи слід очікувати реакцію на скандальне відео від глави держави.

Зеленський про Єрмака

Ну ви ж уявляєте собі "баригу" Порошенка, який каже, що йому піхуй ще НЕДОВЕДЕНА навіть приблизно (навіть пізніше спростована) корупція Гладковського і що сам Порошенко вважає фігуранта скандала своїм другом (!) і тому не збирається звільняти того з посади? Так, це неможливо уявити, тому що Порошенко звільнив Гладковського лише на підставі підозри та суспільного резонансу.

А тут нам нове обличчя (президент Зеленсикий – шістка Коломойського) сере всім на голови, каже щось схоже на "х*й вам в рот, а не увольнение Ермака, патаму шо он мой друг" і всі зелебоби жеруть те лайно і радіють, що не Порошенко:

  • Зеленский на встрече с малой фракцией "Слуги народа" назвал Лероса "аферистом", а Ермака – своим "другом";
  • Ермак знал о записях с братом и к нему обращались с предложениями касательно их выкупа, – "слуга народа" Янченко; тут
  • "Кожному, хто викриє корупцію, дамо 10% від суми хабаря!" – верещали вони, а виявилось, що замсть 10% від хабаря світить 8 років за ґратами :-)
  • Леросу после публикации видео с братом Ермака поступают угрозы; тут
  • Зеленский обещал награждать за разоблачение коррупции, а теперь "обезумевший барыгозавр" хочет посадить меня на 5-12 лет, – "слуга народа" Лерос; тут

Така правда...

"а помнишь, как всё начиналось"