Грошовий наступ на свободу слова в Україні

В останній час дуже багато точиться розмов про стан із свободою слова в Україні. Надбання часів Ющенка тануть на очах. Нова влада під гаслом "Усе найкраще – журналістам" планомірно нищить вільні ЗМІ. Якщо не гратами, то грошима, аби результат був. От ще одна падлюка вирішила помірятись піськами. З ким головне?

Депутат з коаліції відсудив у журналістки 20 тис гривень (намагався відсудити 100тис.). Ім'я йому Юрій Бут. "…Я був змушений посилено піклуватися про стан свого здоров'я, намагаючись вийти із шокового стану та повернутися до нормального життя та роботи, я почав приймати медичні препарати, стабілізуючи нервову систему і психіку", – записано у заяві Бута. Наведу цитати депутата: "почали турбувати безсоння, головний біль, зник апетит, знизився життєвий тонус, з'явилась депресіяї".

Від себе додав: "Щоб ти, падло, жив на одну мінімальну зарплату в Україні".

Для всіх нас це сигнал. Сигнал та виклик прогресивному суспільству, бо журналіст має право на оцінне судження згідно із законом про інформацію і згідно з 10-ю статтею Європейської Конвенції про захист прав і основних свобод людини.