Як депутат Петро Порошенко заважає президенту Володимиру Зеленському

Мені вже так набридло та остогидло слухати нитиків про те, що Зеленському треба ще трохи часу, щоб він себе показав як президент, що ніби-то Зеленському заважають працювати на благо України. Особливо заважає п'ятий президент Петро Порошенко. Ну і так далі...

Я дуже хочу спитати усіх довбойобіків зеленоголових про те, як саме пан Порошенко (у який спосіб) заважає Зе виконувати свої обов'язки? Їздить по Світу та просить допомоги Україні? Так за це треба дякувати. Якщо ні, то президентом якої держави в такому разі є В.О.Зеленський? От чесно – як? Скажіть всім як Порошенко заважає Зеленському?

Може Петро Олексійович днями сидить під офісом президента на Банковій і крутить шарманку з сумними піснями по жадібного Боббі (бум-ца-ца)? От стукаючі касками шахтарі Зеленському не заважаюсь, а Порошенко заважає? Точно?

Дебіли ви кончені, ви не здатні зрозуміти того, що Порошенко є на сьогодні найкращим президентом з усіх, які були в Україні. Вам цього не дано зрозуміти і ви біситесь від безсилля щось змінити у суті справ і лише виправдовуєте своїм скигленням навіть не Зеленського, а свій дебілізм. Ви тупо сците визнати свій злочин перед державою та нацією.