Про роль добробатів та збройних сил України в обороні Маріуполя та України - Гайдукевич

Думки вголос. Прийшов, дивлюсь стрічку - Бєня ТБ родило сагу о доблєсном міністрє МВС, який спас все. Про Турчинова, про... Ой, а тут ще за збігом обставин і промокампанія Азова в якій, виявляється, врятував всесвіт. А ми і не помітили. От халепа... А як же ЗСУ забули?

Такеє діло.... Передвиборча кампанія буде за межею цинізму. Буде пробито дно і низка підземних горизонтів глибше метро Арсенальна. Буде "сцювамвочі". Угу. Але наперед, в якості маркеру розпізнавання "свій-чужий" або "дурень-розумний", кілька тез:

1. "доброволець", це не той, хто записався в добробат МВС і не вилазив з ящику. Доброволець йшов так само і до десантних бригад, і до піхоти, і до арти і в спецуру. Доброволець, це той, хто з власної волі, а не тільки учасник структур МВС. Тож, пани політ-маніпулятори, добровольців і в складі ЗСУ було багато, ви це політично вмотивовано забули. Ми – ні.

2. Звісно, свою роль "добробати", як певна незарегульована вольниця зіграли. Факт, але... Той, хто говорить, що Марік ("...і багато інших міст Донбасу"(с)) звільнив "Азов", сука, брехло. Дозвольте нагадати – летюча "беха" належала 72 бригаді. Тож шоу-програма Білого Вождя має враховувати, що не усі в країні олігофрени. Ой, розумію, спонсори такого не замовляли.

3. Казав і кажу – якщо міноборонівські комунікатори досі не спроможні якісно розповісти про те, що робив десант і піхота в 2014 році, то це не значить, що ніхто не знає ЩО РОБИЛИ десант і піхота. Це не значить, що ніхто не помітив, як Насіння, Корбан із Генералісімусом, Хомчаком і іншими Бєніними посіпаками мутили план "як би так учудить свого НГШ". В країні із системною інформаційною інфантильністю все ж є люди, які можуть зв"язати А і Б.

4. Коротше кажучи, не усі ідіоти довкола. Є достатньо народу, який знає про "Браво", "Самара", "Граніт". Про роль артилерійських ударів. Про результативність дій саме армійських груп. Про спеців "трійки" і "вісімки". Без ілюзій, усі розуміють жалюгідність стану армії в 2014, але...

Утирки від піару, почуйте – жоден добробат, жодна розкручена балаклава, чи ще хтось із каліфів на годину, не вижив би, якби десь поруч не робили б свою роботу піхота, арта, танчики, десант, морпіхи, специ... Прийде час і можна буде озвучити купу випадків, коли пафосні медійні імена вляпувалися в халепу, а витягали їх на світ Божий – десант, морпіхи і ССО.

Країну врятувала армія, а не паразитування на слові "доброволець".

Якби добробати не підпирали наші регуляри, добробати були б розмазані російськими регулярами. Голими п"ятками із криком "кіййя" на кулемет не стрибають. Героїзмом і автобусами проти армійських структур БТГ і РТГ не попреш. Тільки своїми аналогічними БТГ і РТГ.

Так – покоцаними, але своїми. Хоч бери і перекличку влаштовуй, хто це розуміє...

UPD: для тих, хто не зрозумів. Цей допис не проти добробатів чи добровольців. Цей допис за адекватну оцінку учасникам подій і заклик не маніпулювати у виборах людьми, які захищали і захищають країну.