Чи є перший візит до гінеколога стресом

Від самої думки про гінекологічне крісло ви відчуваєте непритомність? Ви боїтеся болю чи соромитеся роздягатися перед незнайомою людиною? Ми постараємося раз і назавжди розвіяти всі ваші сумніви! Здавалося б, після стількох просвітницьких кампаній кожен громадянин нашої країни повинен знати, звідки беруться діти і що таке чоловіча і жіноча фізіологія. Перший візит до гінеколога не буду стресом, якщо ви відвідуєте гінеколога у медичному центрі Leleka-up за посиланням https://leleka-up.com.ua/ginekologija/ (також на сайті є гінекологія у Львові — ціни).

Коли потрібно звернутися до гінеколога?

Варто зазначити, що вікових обмежень щодо першого візиту до гінеколога немає. Це неправда, що для неповнолітніх дівчат потрібна згода батьків. Ви можете записатися на прийом у будь-який час, і він не має права відмовити у візиті, посилаючись на нібито занадто юний вік пацієнта як аргумент. Після цього повторюйте відвідування не рідше одного разу на рік. Жінкам, які приймають гормональні препарати, слід перевіряти своє здоров'я у гінеколога трохи частіше — двічі на рік. Так само жінки, яким виповнилося п'ятдесят років. Сигнали, які повинні підштовхнути вас відвідати кабінет, це нерегулярні або дуже болісні місячні, біль у животі або мажучі виділення. Також перед запланованим початком статевого акту необхідно відвідати гінеколога, щоб вибрати найкращий метод контрацепції.

Як знайти хорошого гінеколога?

Підлітки, які раніше не відвідували гінеколога, можуть проконсультуватися з мамою. У них, звичайно, є лікар, якому вони звітують роками і якому довіряють. З іншого боку, якщо дівчина вважає за краще тримати перший візит в секреті від батьків, варто поговорити з друзями, які вже це зробили. Вони із задоволенням поділяться думками про своїх лікарів і порекомендують чи не порадить одного з них. В крайньому разі, можна знайти адреси в інтернеті або в телефонному довіднику. Якщо у підлітка є хоч частина заощаджень, варто записатись в приватну клініку. Це дає більше відчуття комфорту, інтимності та гарантує повну анонімність, чого, на жаль, немає в державних клініках.

Краще піти до жінки чи чоловіка?

Під час першого візиту, звичайно, легше роздягнутися перед жінкою. Дівчата будуть менше соромитися, що зменшить стрес. Пізніше, коли вони звикнуть до його перебігу і інтимні питання перестануть здаватись клопітними, вони можуть захотіти відвідати чоловіка. Багато жінок вважають, що чоловіки ніжніші, доброзичливіші і проявляють більше інтересу до пацієнта.