Не давайте Порошенку безвіз, тому що в Україні корупція

Розкажіть-но мені, срані потвори з упячки чи Сєрожа Лещенко, що там з безвізом, який ви просили не давати Порошенку через корупцію в Україні. Мовчите, падли. Тоді я вам скажу. Точніше не я, але я перекажу всім вам зрадойобам.

Українським політикам і олігархам можуть скасувати безвізовий режим з Євросоюзом у зв'язку з проблемами з корупцією. Про це йдеться у відкритому листі, адресованому голові фракції "Слуга народу" Давиду Арахамії, який підписали євродепутати Віола фон Крамон, Міхаель Галер і Раса Юкневичене.

У заяві зазначили, що в перші дні призначений вже за президента Зеленского уряд ще "вселяв надію".

"Сам президент передрікав "Україну своєї мрії", де "вчителі отримують реальну зарплату, а корумповані чиновники – реальні тюремні терміни". Через 17 місяців ми не можемо не помітити, що мрія дає тріщини, і багато з цих тріщин саме у вашій партії, пане Арахамія", – зазначили євродепутати.

У заяві також наголосили, що деякі "слуги" поширюють кремлівську дезінформацію, нападаючи на Національний банк, НАБУ і САП. Також ці депутати мають тісні зв'язки з олігархами та публічно виступають за розрив із ЄС.

Євродепутати зазначили падіння рівня сприйняття корупції в Україні та згортання реформ. А також те, що генпрокурор Венедіктова блокує обвинувачення в справах корумпованих суддів та у скандальній справі про продаж державних посад.

"Що стосується безвізу, це ні в якому разі не намір з боку ЄС скасувати це велике досягнення для громадян України. Але ми залишаємо за собою право виносити конкретну відмову в таких свободах окремим олігархам, включаючи політиків, які зловживають цим правом заради своєї приватної незаконної діяльності", – наголошують у ЄС.

Так відверто зелену команду ще ніхто не шмагав по губах, і, сподіваюсь, це лише початок. Хоча і передбачаю традиційне ниття ЗЕ-фанів: "А ДО ЧОГО ТУТ ЗЕЛЕНСЬКИЙ?"