Аби написати щось скандальне та успішне, журналісту, зазвичай, потрібно плідно та довго попрацювати, пошукати, повипитувати і так далі. Це – звичайна практика для "активного суспільства".

На превеликий жаль, в сучасних умовах і при нинішній владі для оприлюднення чогось скандального та сенсаційного про наших слуг народу абсолютно не потрібно сильно напружувати мізки.

Азаров з Януковичем наввипередки змагаються один з одним в ляпях.

Ось вам, шановні громадяни та журналюги, на вибір: і "потняки податків" від Азарова, і "Бабель з Бебелем" чи "новорічна ЁЛКА" від Януковича, і ще багато чого цікавого та не дуже. Головне те, що нікого з них це не турбує. Всім на все насрати. Вони дали наказ не випускати з Одеси вантажі і гребуть готівку в свої кишені. Дуже ж турбуються про наші статки. А чого ви, біло-блакитні виборці, чекали від зека та геолога?

Їм головне мати побільше тупих та слухняних виборців, які гавкатимуть до скону віків на помаранчовий колір як бик на червону ганчірку. Чим таких слухняних більше, тим більше рабів та дармової робочої сили для шахт та комбінатів вони матимуть.

Нічого путнього вони не скажуть для того, щоб пускати в ефір, а на їхні дебільні вислови багато розуму не треба. От і маємо ситуацію, коли сучасний український журналіст вимушений деградувати через брак (нестачу) цікавої та корисної інформації. Навколо одні ляпи та брехня.

І превелика біда полягаю в тому, що навіть цим ляпам вже ніхто не дивується, бо вони стали на потік і ллються з вуст нашого президента та прем'єр-міністра як вода в Дніпрі.

Така моя думка.

Все – в задницу! Сказал Янукович