Про те, хто створює, хто розхлябує та хто вирішує проблеми України та українців

В Україні багато негараздів існує через те, що досі у більшості громадян (включно з політиками) не налагоджений поняттєвий апарат. Наші проблеми мають у собі три складові (три боки):

1) є кому створювати проблеми – це політики ;
2) є кому розхлябувати проблеми створені політиками – це ми з вами ;
3) ???

Саме третій пункт стає ключовим у цьому ланцюжку. Зветься він так: нема кому вирішувати. Чого бідний – бо дурний. Навіть не знаю що перше: дурість чи бідність.

Можливо це через наші традиції, які ми так намагаємось відродити. Можливо ще через щось, але ми двадцять років весь час створюємо проблеми та шукаємо винних. Про те ми не шукаємо менеджерів, які б могли їх вирішити. Ще гірше – такий менеджер у такій країні не має жодних шансів увійти у владу.

Не знаю як ви, але я вже давно чекаю на зміну владної верхівки на владної еліту, бо сучасну верхівку назвати елітою у мене язик не повертається.

І ще трохи про традиції наших можновладців російською мовою

Наше правительство – сплошные совки, привыкшие рулить в СССР при КПСС. Но СССР распался, а руль-то остался. Во беда! А вместе с рулем осталось желание и умение рулить. Вот теперь, в независимой Украине, эти совки (Азаровы, Колесниченки, Януковичи, Тигипки, Фирташи, Ахметовы и другие) тулят тот советский руль к чему ни попадя, например, к самой Украине.

А руль-то советский, не способен был обеспечить высокий уровень жизни. В СССР даже не было такой цели! Нет такой цели сейчас и у наших политиков (по сути бизнесменов, ничего не понимающих в политике как науке), сидящих в стенах Парламента только ради защиты своего бизнеса и грабежа народа Украины.

Эти твари способны только наполнять бюджет страны при помощи штрафов и безбожно высоких налогов, но у них нет способности и смелости наладить налогообложение так, чтобы людям было выгодно платить налоги, а не скрывать их. Да и зачем, если все и так срабатывает – люди ведь терпеливые попались, блин.