Уряд перекладає борги Януковича перед Фірташом на українців, - експерт

Прес-конференція прем’єра Азарова, що очолює т.зв. команду «проФФесіоналів та реФФорматорів», на якій він намагався аргументувати народові доцільність та безальтернативність подорожчання природного газу для населення з 1 серпня на 50%, яку навіть комуніст Симоненко, партія-член коаліції у Верховній Раді, обізвав «тупим» рішенням, не переконала жодним чином слухачів у адекватності дій уряду Януковича-Азарова.

Про це заявив керівник фракції БЮТ в Івано-Франківській обласній раді Юрій Романюк.

«Відвертою брехнею Азарова є заява, що Україні не вистачає для побутових потреб населення 20 млрд м куб. газу власного видобутку. Навіть можливе часткове добавлення російського газу та виникнення «змішаної газової суміші» різних постачальників газу, аж ніяк не може призвести до 50% зростання вартості газу для населення, в силу його визначеної справжньої величини споживання, до 20 млрд м куб, а не понад 20 млрд чи 30 млрд м куб», – переконаний Романюк, повідомляє кореспондент ZAXID.NET

«Неспроможність уряду Януковича-Азарова виконувати свої брехливі та безвідповідальні наскрізь фальшиві передвиборчі гасла, що з перемогою Януковича ціна на газ в Україні зменшиться удвічі, безапеляційні безмежні соціальні обіцянки перед виборами, абсолютна бездарність менеджерських здібностей уряду Януковича-Азарова здійснювати державницькі функції виведення країни з глобальної світової фінансово-економічної кризи, намагання за будь-яку ціну оволодіти кредитом МВФ, який насправді вимагає від Януковича підвищити ціну на газ для населення, є справжньою причиною перекладання всієї фінансової відповідальності за бездарність уряду Януковича-Азарова на кишеню простих соціально-незахищених громадян, покриваючи своїми грошима передвиборчі борги Януковича перед Фірташем за 11 млрд м куб газу, вилученого урядом Тимошенко на користь держави України та її народу, напередодні нових місцевих виборів 31 жовтня.

Также по теме:

  1. Не выполненные обещания Януковича
  2. Законы Януковича жёстче законов Гитлера?
  3. Бюджет Украины – Янукович повышает социальные стандарты?

Тепер народ України, незахищені верстви населення, прості робітники та селяни, платитимуть своїми мізерними заробітними платами вартість перебування команди Януковича-Азарова-Фірташа при владі та при газовому кориті», – стверджує Романюк.

«Саме тому, уряд Януковича-Азарова, переживаючи, що ціна на газ може боляче вдарити виключно по електоральних симпатіях ошуканих Януковичем виборців, щодо довіри до Партії регіонів, прийняли рішення НКРЕ перенести сплату вартості за газ за підвищеним тарифом у 50% з 1 серпня на 15 жовтня. А платіжні вимоги виборці отримають вже після 31 жовтня, після голосування за ПР 31 жовтня, коли дізнаються про справжню вартість свого вибору на користь Партії регіонів», – застерігає Романюк.