Витрати на виробництво одного кубічного метра води майже в 2 рази вище, ніж тариф за її використання. Про це розповів заступник директора розрахункового департаменту "Київводоканалу" Володимир Львов, повідомляє кореспондент УНН.

"Пройти процес встановлення тарифу складно, над цим працює національна комісія. Там поки не доведеш доцільність кожної копійки, витраченої на виробництво води, ніхто тобі тариф не встановить", – зазначив експерт.

В той самий час, за його словами, рівень споживання води в Києві падає. "Зростання населення на це не впливає, йде взагалі падіння споживання в цілому. У 70-80-е місто росло, і зростало споживання. В даний час ми на рівні 60-х років за споживанням води", – наголосив Володимир Львов в ході брифінгу. Одною з причин, є падіння використання води промисловими підприємствами. За його словами, у Києві вистачає потужності, щоб станції подавали 1,5 млн кубометрів води на добу, а зараз використовується лише 0,6 млн.

Від себе додам, що вони рахують, рахують, але ніхто ніколи не показував нам ці розрахунки й не звітував чому результати саме такі, а не інші. Хто їх контролює? Ніхто! От вам і відповідь – відсутність контролю!