З кожним днем наше життя все покращується і покращується. Покращується вже не просто сьогодні, а далеко наперед! Дивлячись на дії влади (Януковича, Тігіпка, Азарова та Партії Регіону), здається враження, ніби вони не прийшли до влади, а дорвались до влади саме для того, щоб покращити наше життя вже сьогодні.

Дорвались до влади не для того, щоб покращувати наше життя вже сьогодні, а для того, щоб нахапати за час своєї каденції максимум бабла і потім хоч трава не рости! Навіть якщо вони не втримають владу, то пограбованого вистачить надовго і багатьом.

І не питайте мене про те, як було при Ющенко. Віктор Андрійович заклав демократичне та цивілізоване підгрунтя для розвитку країни. Звичайно, за п'ять років з підрізаними повноваженнями він не виконав своїх обіцянок, але він не допускав такого свавілля на державному рівні, як це робиться сьогодні – відкрито і нахабно. Партія регіону рве ці підгрунтя "як тузік грєлку"! З ненавистю!

Регіонали висрались на всіх нас і в першу чергу на своїх виборців, які сподівались на справжнє покращення життя вже сьогодні. Життя покращилось, навіть сьогодні, але не наше з вами, шановні біло-блакитні.

Як інакше можна охарактеризувати такі швидкі, нерозумні та радикальні дії, як:

  • пролонгація перебування Чорноморського Флоту Російської Федерації з одночасною цяцянкою не підвищувати ціну на газ для населення. Хоча, знижувати її ніхто теж не обіцяв;
  • скандальний і репресивний податковий Кодекс
  • нелюдський житловий Кодекс
  • дебільний пенсійний Кодекс
  • жахливий митний Кодекс

Не знаю вже як правильно казати про Партія Регіону – прийшли до влади чи дорвались, – але точно не здобули її в ченсій боротьбі і точно можу сказати, що нас з вами усіх вони поімєлі і ще поімєют добряче. А ті, хто за них голосував хай будуть першими. Амінь.