Прем'єр-міністр України Микола Янович Азаров звинувачує минулий уряд в тому, що вихідна допомога деяким чинушам часто-густо добігає до мільйона гривень. За даними ІМК, чинну пенсійну систему пан Азаров називає несправедливою.

«Невозможно жить на пенсию, которую выплачивают большинству наших граждан, заработавших себе достойную пенсию… А некоторые получают пенсии (если перевести в доллары), которые даже выше, чем те, что получают высокопоставленные чиновники Франции и Англии», – сказав пан Азаров.

«Поэтому сформировались пенсии и 20 тысяч, и 30 тысяч. Сформировались выходные пособия невероятных размеров – по миллиону гривень… Мало кто говорит, но об этом нужно нашим людям говорить», – підкреслив Азаров. «Назрела реформа», – додав він до сказаного вище.

Вчора Азаров доручив обмежити надвисокі пенсії

Керівнику Пенсійного Фонда та Міністерству фінансів доручено негайно підготувати відповідний законопроект. За словами Азарова, деякі пенсії іноді сягають 50000 грн./міс. Такі пенсії заплановано обмежити цифрою у 9000 грн/міс.

Добре, якщо так і зроблять. Але хто у це повірить, особливо з вуст людини, яка написала та впровадила такий адський Податковий кодекс?