Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 
Після корупційного скандалу змінився уряд Туреччини

Після корупційного скандалу змінився уряд Туреччини. Президент Туреччини Абдулла Гюль затвердив новий склад уряду. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на радіо "Ехо Москви".

Зазначимо, що оновленню в кабінеті міністрів передував корупційний скандал. Зберіг свій пост прем'єр-міністр Реджеп Таїп Ердоган, а в десяти відомствах відбулися зміни.

По справі про хабарництво під варту взято вже більше 50 підозрюваних, у тому числі сини деяких міністрів.

Після довгих консультацій з Гюлем, які затягнулися до пізньої ночі, були названі імена нового віце-прем'єра. Вже йому довелося призначати нових вже міністра внутрішніх справ, економіки, транспорту, зв'язку та судноплавства, юстиції, сім'ї та соціальної політики, у справах ЄС, навколишнього середовища та містобудування, науки, промисловості і технології, молоді та спорту.

Перестановок в турецькому уряді передував гучний корупційний скандал, в якому опинилися замішані сини тепер уже колишніх міністрів економіки, внутрішніх справ, навколишнього середовища і міського будівництва. Ці три міністра самі подали у відставку, яку прийняв прем'єр-міністр, але цього, мабуть, виявилося недостатньо, щоб остудити суспільне обурення і продовжились інші відставки.