Після корупційного скандалу змінився уряд Туреччини

Після корупційного скандалу змінився уряд Туреччини. Президент Туреччини Абдулла Гюль затвердив новий склад уряду. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на радіо "Ехо Москви".

Зазначимо, що оновленню в кабінеті міністрів передував корупційний скандал. Зберіг свій пост прем'єр-міністр Реджеп Таїп Ердоган, а в десяти відомствах відбулися зміни.

По справі про хабарництво під варту взято вже більше 50 підозрюваних, у тому числі сини деяких міністрів.

Після довгих консультацій з Гюлем, які затягнулися до пізньої ночі, були названі імена нового віце-прем'єра. Вже йому довелося призначати нових вже міністра внутрішніх справ, економіки, транспорту, зв'язку та судноплавства, юстиції, сім'ї та соціальної політики, у справах ЄС, навколишнього середовища та містобудування, науки, промисловості і технології, молоді та спорту.

Перестановок в турецькому уряді передував гучний корупційний скандал, в якому опинилися замішані сини тепер уже колишніх міністрів економіки, внутрішніх справ, навколишнього середовища і міського будівництва. Ці три міністра самі подали у відставку, яку прийняв прем'єр-міністр, але цього, мабуть, виявилося недостатньо, щоб остудити суспільне обурення і продовжились інші відставки.