Можливості цифровізації завдяки віддаленому доступу

Як програмне забезпечення для віддаленого робочого столу революціонізує робочий світ

Віддалена робота — це неминуща тенденція, а скоріше концепція, яка утверджується для багатьох людей у ​​компаніях, а також для тих, хто працює самостійно, що має значний вплив на сучасний робочий світ і культуру. У часи триваючої цифровізації, ця розробка виявляється чудовою можливістю для компаній та їхніх співробітників. Це фактично сприяє реструктуризації та приносить певні покращення у світі праці.

До побачення, офісне приміщення – як гібридні та віддалені моделі роботи призводять до економії коштів

Сьогодні фізична присутність в офісі більше не є обов’язковою умовою для більшості робочих місць. Скажемо більше – зараз на ринку праці кількість віддалених робочих пропозиції вже вдвічі перевершуе позиції офф-лайн. Зустрічі можуть відбуватися віртуально, а дані або програми можуть бути доступні через захищену технологію віддаленого доступу без будь-яких проблем.

Великою перевагою дистанційної або віддаленої роботи є економія на оренді офісних приміщень. Зрештою, розміри офісів можуть бути зменшені, а комерційні об’єкти можуть взагалі стати непотрібними.

Невеликі офіси можна використовувати більш ефективно та отримати переваги від концепції спільного робочого столу, коли в компанії доступна певна кількість гнучких робочих станцій, а працівникам дозволяється використовувати гібридну модель роботи. Це означає, що вони можуть самі вирішувати, коли йти в офіс і заздалегідь забронювати спільний стіл – або натомість працювати вдома чи віддалено.

Менше ділових поїздок за допомогою технологій віддаленого доступу

Іншим фактором, який набув значення останнім часом, особливо у військовий час, є скорочення кількості відряджень і пов’язана з цим економія коштів. У цей час кількість ділових поїздок була значно скорочена, щоб захистити персонал через недостатню визначеність планування та відсутність транспортних засобів і варіантів розміщення.

Поступова цифровізація відкриває великі можливості, оскільки робить можливим віддалений доступ, віртуальні зустрічі та роботу з будь-якого місця. 

Таким чином, створення дистанційної та віддаленої роботи є простим і водночас безпечним елементом цифровізації. Робочі процеси можна зробити набагато ефективнішими та призвести до покращення структури витрат бізнесу.

Баланс між роботою та особистим життям у часи цифровізації

У сучасному робочому світі, як ніколи, важливий баланс між роботою та особистим життям. Як люди можуть дати найкраще, залишаючись здоровими та поєднуючи роботу та сімейне життя? Відповісти на це запитання нелегко, і воно вимагає гнучкої конструкції з різних засобів – наприклад, робочого часу, приміщень, фінансових ресурсів і технологій.

Незважаючи на найкращі інструменти віртуального спілкування, деякі люди не люблять працювати вдома. Причиною цього можуть бути тісні умови проживання, сторонні перешкоди або погане інтернет-з’єднання. Але часткова відсутність поділу між роботою та особистим життям також відіграє значну роль.

Тут може допомогти концепція спільного робочого столу – або два зараз дуже популярні тренди: «co-working» і «co-living». Ці тенденції не були сповільнені часом, а натомість прискорилися. Лише в Україні за останні роки кількість коворкінгів зросла в чотири рази.

Гнучкість завдяки коворкінгу: віддалена робота Par Excellence

Простими словами, коворкінг – це офісний простір, де під одним дахом працюють різні люди з різних професійних сфер. Компанії мають можливість орендувати окреме робоче місце, яке призначене лише для команди або взагалі зарезервовано для компанії. Співробітники можуть вирішувати, звідки працювати, а також використовувати відкриту зону коворкінгу.

Таким чином, коворкінг є альтернативою постійній дистанційній роботі, оскільки запобігає втраті хороших співробітників і дозволяє їм працювати сучасно та гнучко. Коворкінг дає багато переваг, наприклад, підвищення продуктивності, нові ідеї через надихаюче, творче та мотивуюче середовище, а також сильний «дух спільноти». Таке робоче середовище може сприяти кращому балансу між роботою та особистим життям для багатьох людей. За допомогою так званих «гнучких столів» в офісах групи, наприклад, можна забронювати денні квитки в коворкінгах, що дає людям високу гнучкість.

Спільне проживання: мрія для цифрових кочівників

«Спільне життя» пропонує подібні переваги, як і «коворкінг», і в основному включає ту саму концепцію, але виходить за межі роботи – через такі переваги, як проживання, можливість мати гіда по місту, а також активне дозвілля з колегами по спільному проживанню. 

Для Digital Nomads або людей, які люблять досліджувати, це справжній подарунок, який, у свою чергу, стає можливим завдяки віддаленій роботі. Загальний пакет досвіду тут привабливий, оскільки спільне проживання — це спільна робота, спільне проживання та спільне дослідження, із гарантією конфіденційності в окремих кімнатах і квартирах.

Більшість компаній сьогодні дозволяють дистанційні або гібридні моделі роботи, але деякі компанії заперечують це. Звичайно, деякі професії унеможливлюють реалізацію цієї концепції через свою природу.

Оптимальний віддалений доступ до великих обсягів даних для фрілансерів

Багато молодих людей можуть уявити собі роботу фрілансером на невизначений термін або кілька років. Цифровізація, безумовно, сприяє певному «буму фрілансерів». Ще одна причина – дефіцит кваліфікованих працівників, що все частіше змушує компанії діяти більш гнучко і вдаватися до зовнішніх рішень.

Фрілансери у творчому середовищі часто працюють із величезною кількістю даних, які, у свою чергу, мають бути доступні віддалено. Щоб діяти безпечно та швидко, важливо використовувати надійне рішення для віддаленого робочого столу .

Одним із прикладів є фотограф Деніз Сайлан , фотограф-фрілансер і режисер, роботи якого неодноразово ставали переможцями різних міжнародних конкурсів і який не може брати з собою великі файли зображень і відео на всі зустрічі та поїздки. Він перебуває в дорозі в середньому 200 днів на рік і потребує постійного доступу до своїх даних. Щоб вирішити цю проблему, він бере із собою ноутбук і безпечно та швидко отримує доступ до своїх даних вдома за допомогою програмного забезпечення віддаленого доступу .

Висновок

Цифровізація відкриває нові, гнучкі способи роботи. Зараз багато людей і компаній побачили, як вони можуть використовувати сучасну технологію віддаленого доступу , щоб скоротити витрати та переглянути спосіб роботи. Більша продуктивність, більше часу для сім’ї та скорочення витрат на подорожі, безумовно, є одними з головних переваг, які є результатом поточної трансформації.

Щоб бути в безпеці, вибір використовуваної технології має першочергове значення. Інструменти віддаленого доступу, такі як AnyDesk, можуть допомогти виконувати роботу безпечно та швидко, щоб ніщо не заважало ні безпеці даних, ні балансу між роботою та особистим життям.

Доречі, компанія AnyDesk із своїм представником і постачальником - компанією Ідеалсофт, зараз проводять акцію із спеціальними цінами на всі рішення AnyDesk, а приватні користувачі, взагалі, можуть використовувати AnyDesk безкоштовно для своїх приватних потреб.

64afb9bda039b.webp

Долучайтесь!