Хто контролює енергосистему України - гірка правда

Росія атакує енергосистеми України на основі точної технічної документації про структуру нашої енергосистеми та її вразливі вузли та складові... З GPS координатами включно. Найгірше що цією інформацією Росія розпоряджається не просто так, а на правах  "законного власника" наших, українських, енергосистем. Тому що ключовими власниками українських енергосистем через компанію VS Energy є:

  • депутат Держдуми РФ Олександр Бабаков,
  • член комітету Держдуми РФ з міжнародних справ Євген Гінер
  • російський олігарх Михайло Воєводін.

VS Energy офіційно безпосередньо контролює "лише" 10% всіх енергосистем України. Але рівень контролю значно більший,  тому що він здійснюється через незліченні фірми "прокладки".

Наприклад, напередодні війни Бабаковим і Ко було встановлено повний контроль над "Рівнеенерго"

Причому у тому всьому "пожиранні" української енергетики  без зайвої реклами, але доволі активно брав участь і "заслужений енергетик України" – Коломойський, разом із своїм "кіндерсюрпризом" Герусом, який зараз рулить українською  енергетикою через партію Слуга Народу та Верховну Раду України.

Найцікавіше що вчорашня і найболісніша з початку війни атака на наші енергосистеми сталася після того, як попереднього дня – 22 листопада СБУ провела обшук в українському офісі VS Energy.

Ще раз нагадую – власниками цієї компанії і ще багатьох інших "енергетичних компаній" є: депутат Держдуми РФ Олександр Бабаков, депутат Держдуми член комітету РФ з міжнародних справ Євген Гінер, російський олігарх Михайло Воєводін.

І знову нагадую – в цій компанії, неявно, але потужно присутній  Коломойський, який "стриже" українську енергетику через свого "вундеркінда" Геруса.

Нагадую в Україні нібито є акціонерний фондовий ринок. Але дивовижним чином українці цим сучасним і дуже ефективним економічним інструментом користуватися не можуть

Але цей "ринок" натомість прекрасно "працює" для депутатів Держдуми РФ, олігархів КДБ-ешного походження і путінських нафтодоларів за які в Україні методично скуповується все вартісне, і так само методично руйнується і знищується.

Це брати Чуркіни які, судячи по завданню від Путіна, викупили Львівський автобусний Миколаївський суднобудівний завод, котрі як водиться довели до запустіння і статусу територій для заготівлі металобрухту.

Втім доступ  до фондового ринку заблокований не тільки українцям - але й цивілізованим іноземцям - тому що вони вже багато раз переконалися, що якщо вони не вихідці з партійно-кримінально-кдебешної еліти колишнього СРСР, то все що вони інвестують  вкладуть і створять, у них заберуть якісь дивні персонажі, дуже схожі на Коломойского.

Прикладом може бути сонячна електростанція створена в Україні канадським інвестором українського походження.  Хоча йому в принципі повезло - він встиг її демонтувати ще до початку війни і передислокувати кудись на американський континент.

Напевно він зараз дуже вдячний нашому Президенту за те що той тоді зігнорував всі його, навіть публічно-телевізійні, звернення про захист його бізнесу від Коломойського - і його станцію зараз не демонтовують, чи просто громлять росіяни, які туди зайшли після 24 лютого цього року.

========================================

Але річ навіть не в цьому - прості і непрості українці не мають можливості інвестувати в українську економіку, в українську військову промисловість, в український хайтек.

Нагадаю що всесвітньо відомі всім "Боїнг" і "Мессершмідт" напередодні Другої Світової війни більшість коштів на свій розвиток отримали не від банків - а від продажу акцій своїх новостворених компаній.

В Україні зараз немає дуже багато чого тому що українці і навіть іноземці, яке не росіяни не мають достуту до того ринку.

Не буду вникати в деталі, але це нагадує статус колонії – всілякі акції пов'язані з Індією не могли просто так купуватися ні просто індусами, ні скажімо французами.

А контрольні пакети акцій українських компаній можуть купувати собі лише путіноугодні росіяни та ФСБ-керовані українці.

========================= ==============

Нагадаю що компанія Apple у складі трьох засновників Стіва (насправді Степана - бо українець) Возняка, Рональда Вейна та Стіва Джобса, почала з того, що продала свої перші акції на так би мовити вулично-квартальній напівлегальній біржі.

Вони віддали частину права власності на свою майбутню компанію тим, які згодилися профінансувати їхній проект компактного настільного комп'ютера.  Сьогодні Apple є найдорожчою компанією у світі вартістю більше 2 трильйонів доларів.

Для прикладу я не сумніваються що КБ "Луч", яке до речі недавно змінило назву на "Промінь", і яке  створило ракети "Нептун, Вільха", протитанковий комплекс "Стугна" і ще багато чого - як наприклад ударний дрон Сокіл дальністю в 1000 км, маючи можливість брати кошти від своїх українських акціонерів вже би впевнено рухалося дорогою американської корпорації  "Боїнг" часів ІІ світової війни.

Але це в теперішній Україні неможливо - замість цього судові переслідування керівників та працівників КБ "Луч" -і до початку війни , і після неї.

Натомість можлива облава татарівських криво-охоронців на Сергія Пашинського і Тетяну Чорновіл, за те що ті, з під самого носа наступаючих росіян вивезли зі складів в прикордонному Малині десятки і сотні ракет "Нептун", "Вільха", "Стугна", "Корсар" ....

==========================================

На фото - справа на ліво: "Наводчики і коректори ударів" по енергосистемі України.

- Олександр Бабаков, депутат Держдуми РФ

- Євгеній Гінер, депутат Держдуми РФ, член комітету РФ з міжнародних справ

- Михайло Воєводін, росіський кримінальний олігарх, один із лідерів "солнцевської" ОПГ міста Москви.

На жаль, у це фото не помістилися їхні друг Коломойський та його дресирована мавпочка - Герус.

Джерело