Система эксплуатации здания - глава текущая эксплуатация зданий info.svisitom.ru.
Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

Чому нашим політикам не можна довіряти. Саме про це моя стаття. Звичайно, що ми всі розчаровані у наших політиках. Це – факт. Але ж у цивілізованому світі живуть щасливі люди, які довіряють політикам і довіряють самих себе цим політикам. Роблять вони це легко, тому що впевнені в тому, що під час нових виборів владу можна змінити. Така впевненість у силі виборів придає впевненості у майбутньому.

Справа в тім, що наші "політики" – це абсолютно не політики. Вони – рабовласники, а ми – їх раби. Якщо ми перестанемо бути рабами і станемо нацією, то й політики вимушені будуть перетворитись з рабовласників на політиків. Щоб змінитись самим, влада нам не потрібна. Рабство наше не в законах писане, а в розумі нашому з дитинства вкорінене. Поколіннями наші батьки і діди казали: "Лишь бы не было войны!".

От і добалакались. Сучасні рабовласники зрозуміли користь від такого гасла і експлуатують його на повну міць, та ще й видозмінивши: "Лишь бы не было украинского языка, лишь бы не вступили в НАТО, лишь бы остался в Крыму Черноморский Флот России, лишь бы Украинская Православная Церковь не отошла от Москвы" тощо. А про себе думають так: "… лишь бы это быдло не стало нацией".

Вся наша політична еліта виросла з нас самих, тому довіряти політикам ми зможемо тоді, коли зможемо впевнено довіряти собі і своєму вибору і зможемо захищати свій вибір!