Янукович - дурна слава для Путіна та Росії

З Януковичем все зрозуміло. Питань до нього немає. Питання тепер про Путіна. Чесно кажучи, давно набридло слухати цю відверту брехню з екранів телевізорів. Дивовижна здатність людини, яка очолювала державу, брехати так відчайдушно.

Його не зупиняють навіть власні соратники: згадайте заяву Януковича про те, що спікера парламенту побили і обстріляли його машину і реакцію самого Володимира Рибака, який назвав все це абсурдом.

Янукович – дурна слава для Путіна та Росії. Але цікаво інше: Янукович вивезений військовими (російськими?) на територію РФ. І його присутність у Росії, навіть не дивлячись на прихоплені з собою гроші та інші активи – величезна проблема для самого Путіна.

Він прийняв на борт політика, який керував країною і усіма силовиками, маючи необмежену владу, коли в центрі Києва розстрілювали людей. Керівника держави, в якому золотовалютні резерви дивним чином зникли з засіків Батьківщини до критичної позначки, в якій банди кримінальників і переодягнених міліціонерів кілька місяців тероризували людей, викрадаючи їх прямо на вулицях столиці.

Ви думаєте, ми все це повинні забути або переконати себе, що це був поганий сон? Як поганий сон і ханська резиденція з покинутими похапцем золотими батонами і кілограмовими монетами із золота? В розграбованому, приниженому й відданому його "вождями" державі.

Звичайно, хотілося б прокинутися і усвідомити, що роки правління Януковича – лише нічний кошмар, навіяний переглядом фільму жахів. Але це не так – барикади на Хрещатику, завалені квітами – реальні. Як реально і горе людей, які втратили своїх близьких.

Навіщо це Путіну? Для розчленування України? Для того, щоб, відібравши Крим, рушити далі, вглиб нашої країни? Це буде кінець для самої Росії. Останній, фінальний акорд багаторічного правління Путіна в Росії.

На захист України піднімуться всі, хто хоче жити в нормальній країні, в якій судді не давлять людей "Каєнами" прямо на пішохідних переходах, в якій менти не вбивають прямо в відділеннях міліції, у якої рівень корупції не зашкалює до того рівня, що вже ні про який розвиток економіки і мови бути не може. В якому залишки грошей на коррахунках Держказначейства менше, ніж лежить "налу" в сейфі чиновничка середньої руки периферійної міськдержадміністрації. А "відкати" сягають 90%. Володимир Володимирович, людина, яку ви прихистили, потягне Вас в прірву за собою. Прокиньтеся. Я чув, як московські футбольні фанати вже скандують: "Слава Україні! Героям слава!"

Дмитро Тузов