Чому США не вигідно починати війну проти Росії, адже ціна на нафту і так падає, а долар дорожчає

Чому США не вигідно нападати на Росію. Цікаво, що в Росії збожеволіле від пропаганди населення буквально марить майбутньою війною проти Америки, НАТО та Євросоюзу. Російські так звані «патріотичні ресурси» наввипередки описують можливі сценарії війни, підраховують танки і ракети, моделюють ймовірності застосування різного виду озброєнь, старанно нагнітаючи істерію.

Різношерсті депутати і блогери вивалюють в Фейсбук і ЖЖ мегабайти одноманітних мотивуючих закликів – «Не дамося», «Не здамося», «Поборемо п'яту колону», «Більше санкцій – міцніше Батьківщина». На автомобілі ліплять наклейки «Можемо повторити 1945-й рік». Мовляв, ми їх порвемо, росіян не зламати і т. д.


А в цей час, не забуваючи покрикувати патріотичні гасла в телевізор, російські чиновнички гарячково качають на Захід нафту по 49 доларів за барель. Качають і тривожно дивляться в біноклі, виглядаючи натовські танки. Тільки танків немає і не буде. Танки не потрібні, навіщо їх посилати, якщо можна знизити ціни на російську сировину до рівня собівартості, а Росія буде і далі справно її (сировину) віддавати? Навіщо грабувати того, хто сам виносить цінності зі своєї квартири і готовий продати їх за копійки?

Поки Росія готується до війни з Америкою, накачуючи себе злістю, Америка вже давно перемогла, тільки в Росії так старанно кричали гасла і малювали плакати, що цього не помітили. Окупація, війна із застосуванням танків і автоматів – все це позаминуле століття. У третьому тисячолітті так не воюють. У глобальному світі можна просто обвалити ціни на сировину і тоді природні багатства ядерної супердержави в одну мить перетворюються в гній, а вся її могутність розсипається, як солом'яний будиночок Ніф-Ніфа.

Навіщо Заходу окупувати вічну мерзлоту, населену злісними, неработящими дикунами?

Навіщо витрачатися на війну, створювати окупаційну адміністрацію, якщо дикуни самі готові віддавати свою дорогоцінну нафту за безцінь, як миленькі, без всякої війни. Позавчора за 80 доларів, вчора за 60, сьогодні за 48. Яку ціну їм не признач – вони все одно качають. Лаються, друкують «Іскандери» на футболках, проклинають весь світ, але ж качати не припиняють. Навіть обсяги підвищують.

Це ж практично чари.

Джерело