http://аспз-сервис.рф монтаж обслуживание систем охранной сигнализации.
Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

Держдума підтримала входження Криму до складу Росії. Депутати переконані, що прийняли правильне історичне рішення. Засумнівавшихся в цьому в Охотному ряду знайшлося всього п'ять чоловік. Якщо б у депутатів були капелюхи, то вони без сумніву підкинули в повітря, радіючи з нагоди прийнятих ними в четвер на спеціально скликаному засіданні Держдуми законів про возз'єднання Росії та Криму.

Але на їх піджаках було пришпилено тільки георгіївські стрічки. Хоча щирої радості депутатів не було меж – після того, як на екрані висвітилися результати голосування, зала потонула в оплесках, урочистість історичного моменту також підкреслив державний гімн.

Підсумки голосування Держдуми Росії щодо приєднання Криму до Росії

445 – за, один – проти, четверо не голосували. Таке рішення Держдуми з двох президентських законопроектів – про ратифікацію договору про входження до складу Росії Криму і Севастополя та утворення двох нових суб'єктів – республіки і міста федерального значення.

Представляти ці документи прийшов до Держдуми глава МЗС Сергій Лавров, до речі, без Георгіївської стрічки, але в дорогому європейському костюмі. Він також назвав входження Криму до складу Росії "історичним рішенням" і наголосив, що возз'єднання відбувається на тлі трагічних подій на Україні, де, за його словами, при підтримці ззовні був здійснений державний переворот.

Обгрунтування з боку Росії приєднання Криму і реакція на це російських політиків і депутатів Держдуми

А раз так, то і не варто дорікати Росію в порушенні законів України та міжнародного права, підвів до думки міністр. Хоча, за його запевненням, Росія і так нічого не порушувала. Навпаки, проголошення Кримом своєї незалежності відповідає всім наявним нормам, зокрема, міжнародного "принципом суверенної рівності і права на самовизначення", сказав Лавров. В іншому здебільшого він повторив аргументи, раніше вже викладені з цього питання президентом Володимиром Путіним.

Окремо глава МЗС РФ висловився про санкції США і ЄС, назвавши їх нелегітимними, а заяву про вихід України з СНД охарактеризував як "антиросійську акцію" пропагандистського спрямування.

Після нього естафету прийняв глава думського комітету у справах СНД Леонід Слуцький, який, поряд з деякими іншими депутатами, потрапив під персональні санкції з боку США. "Два покоління кримчан з нетерпінням чекали цього дня. Відтепер і назавжди Крим і Севастополь будуть у складі РФ", – пообіцяв Слуцький.

З ним не погодився лідер ЛДПР Володимир Жириновський. "Нам треба ще рухатися, ця межа не назавжди – шматочок взяли, а тепер нехай інші російські люди гинуть?", – обурився Він, мабуть, маючи на увазі мешканців на південному-сході України.

Але нинішньому керівництву країни Жириновський вдячний хоча б за те, що тепер зможе поїхати відпочивати в "Артек". "Кожен рік буду тепер в "Артеку" сидіти, я там жодного разу не був і жодного комуніста не пущу – за все моє загублене піонерське дитинство, мою молодість!", – заявив лідер ЛДПР.

Комуністи в особі свого лідера Геннадія Зюганова, не могли не підтримати довгоочікуване возз'єднання Росії та Криму

Кажучи, слідом за Жириновським, про становище в Східній Україні, Зюганов заявив, що Москва не може віддати в руки "бандитів і відморозків" багатства місцевих областей. А серед них багато атомних споруд, деякі з яких до того ж застаріли, зазначив Зюганов.

Звільняючи місце за трибуною для наступного оратора, лідер КПРФ переказав свіжий анекдот, з якого випливає, що з росіянами краще нікому в світі взагалі не зв'язуватися: "Встає вранці Обама, хапається за голову: "Крим, Путін, Україна – як вони набридли! Ноги б повисмикував!". "Постривай! – зупинила його дружина. – Ти бачив Паралімпіаду? Вони і без ніг все золото захопили".

Лідер "Справедливої Росії" Сергій Миронов посміявся над анекдотом і запропонував увічнити день злуки Росії і Криму пам'ятною датою, яка відзначатиметься 18 березня, в день підписання в Кремлі відповідного договору.

Трохи стриманіше був керівник фракції "Єдина Росія" Володимир Васильєв, який зауважив, що "головне – не зачаровуватися, а працювати", давши зрозуміти, що патріотичний угар пройде, а от до старих проблем додадуться нові.

Депутат Держдуми Ілля Пономарьов виявився єдиним народним обранцем, хто проголосував проти входження Криму до складу Росії. Ще чотири депутати не прийняли участі в голосуванні, серед них Дмитро Гудков і Валерій Зубов.

Свою позицію пояснив Пономарьов в блозі, де написав, що "Росія зробила велику помилку, яка може виявитися трагічною для братніх народів, а також для всієї ідеї слов'янської єдності, та й що там говорити – для всієї системи світових відносин".

"Крим – російський, і по справедливості повинен перебувати у складі РФ. Але, приймаючи будь-які рішення в області зовнішньої політики, ми повинні діяти обережно і виважено", – переконаний депутат.

Пономарьов також вважає, що, приєднавши Крим, Росія тільки "збільшила шанси входження України в НАТО". Депутат вважає, що півострів повинен був наслідувати приклад Абхазії і Південної Осетії. "Необхідно було визнати незалежність Криму, а після цього трохи почекати, поки уляжуться пристрасті і всі переконаються, що це не агресія Росії, а справедливий, вільний і усвідомлений вибір, після чого можна було б робити наступний крок. За такий сценарій я б проголосував", – пояснив Пономарьов.

Олена Земскова, РОСБАЛТ (російською мовою Госдума поддержала вхождение Крыма в состав России)