Вилазка в Крим минула успішно. Метою було відвідати обидва блокпости, які контроллируют в'їзди на кримський півострів. Заїжджали з боку Каховки. Перед блокпостом під Армянськом зустріли декілька українських БТР. Напружилися у зв'язку з розповідями про те, що журналістів розвертали назад.

На блокпості було зо три десятки бійців з АКМ. Кожен автомобіль піддається ретельному огляду. Вже при під'їзді будь-якого автомобіля наставляется автомат. Атмосфера, м'яко кажучи, недружня.

Питань до нас про цілі поїздки не було. Техніку, фотоапарати не оглядали. Всіх змусили вийти. Після огляду козаки вибачилися. Росіяни не спілкувалися. Очевидно, що козаки тут тільки для видимості автономного порядку. Сам порядок – це росіяни.

По території Криму вільно пересуваються російські війська

Ми бачили і зафіксували пересування тигрів, стоянку БТР і вантажівок з людьми. Номери – російські. Блокпост біля Чонгара тому – велика пробка. Багато козаків, купа прапорів. Українських – немає. Автомобілі не оглядають. Виїхали спокійно.

За блокпостом місцеві шоковані. Путіна ненавидять, Януковича матюкають. Бояться, що потрапили в епіцентр подій. Кажуть, що російські БТР заїжджали вже за територію Криму. Тільки поїхали назад, тому що з'явилися українські війська.

Біля затоки Сиваш, приблизно через 15 км від Чонгара – наші. Поспілкувалися з командиром. Біля Армянська його БТРи. Це роблять два блокпости вже наших. Йти з боями ніхто поки що не збирається. Екіпірування, амуніції, техніка – все серйозне. Ящиків з боєприпасами багато. Розбивають табір. До всіх завдань, кажуть, готові. Ось така ситуація коротко.

Якщо хто ще сумнівається, то я підтверджую – росіяни вже окупували Крим. Не вірте, що в Криму якісь кримські влади. Тут тільки влада Путіна і Кремля. Вже ніхто не ховається. Територіальна цілісність і суверенітет порушені беззастережно. Доказів достатньо.