Податкова інспекція України черговий раз перевершила сама себе. Спочатку, невідомо з якого будуна, Азаров вирішив нагнути черговий раз підприємців черговим звітом у ДПІ. В принципі, причина такого кроку мені ясна. У корумпованій державі є лише одна причина, пояснююча будь-який крок – штрафувати. Штрафувати усіх: водіїв, підприємців… Скоро будуть штрафувати жінок за те, що народжують "не таких" дітей.

Ви тільки почитайте як вони преподнесли новину: "податківці пішли на компроміс"(!). Вони називають компромісом відміну незаконного звіту! Ти ба, які! В Україні 1,1 млн. підприємців. Чи довго вони думали коли зобов'язували пыдприємців подавати цей звіт (щомісячна декларація на податок з фіз.особи)? А навіщо взагалі у 21-му столітті подавати папірці?

Невже ДПІ не має програмного забезпечення, щоб відслідковувати потрібні їй дані?

Це ж робиться дуже просто. Потрібно лише бажання.

На кого все це розраховано? Відповідь також проста. Це розраховано на "обывателя", котрий скаже, що підприємцям життя полегшують, звіти відміняють, а я ледь живу. І таких людей хто так скаже дуже багато!

Навожу нижче коментарі під новиною. Все частіше і частіше я починаю читати новини саме з коментарів.

Наконец то разродились, идиоты!!! Ну а др. отчетность, например по коммунальному налогу? 10 лет каждый месяц по почте этим придуркам отправляю декларацию с прочерками. Когда государство за эту работу будет мне платить???

Пустые не подавать, а только завернутые в справку с изображением Григория Сковороды.

Купи козу – продай козу!