За 2 роки Янукович обіцяє забезпечити село шкільними автобусами

Сьогодні для повного забезпечення шкіл України потрібно 1144 автобуси. За кошти Держбюджету цьогоріч буде придбано 159. Про це сьогодні, 11 серпня, під час зустрічі з Президентом України заявив міністр освіти і науки України Дмитро Табачник.

«Попрацюйте над цим питанням разом з Прем’єр-міністром, щоб ми цей і наступні роки – до 2012 року забезпечили село шкільними автобусами», – сказав Президент.

Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі Глави держави, Віктор Янукович також висловив переконання, що фінансування цього проекту має відбуватися не лише за рахунок державного та місцевих бюджетів, а й меценатських коштів. «Проведіть роботу у кожному регіоні, запросіть у цю благодійну програму бізнесменів. Я готовий приєднатися до вирішення цієї проблеми, тому що ми не можемо відкладати це питання з року в рік. Я сам колись у дитинстві ходив близько 10 кілометрів пішки кожен ранок в школу, і пам’ятаю, що це таке. Тому давайте попрацюємо», – відзначив В. Янукович.

Водночас, з словами міністра, наразі шкільні автобуси виготовляють в Україні чотири заводи, а вартість одного автобуса становить 292 тисячі грн.