Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 
На сайт Януковича повернули розділ про Голодомор

За даними сайта newsru.ua, на сайті президента України Віктора Януковича з'явилася інформація про історію Голодомору 1932-1933 років в Україні та про заходи, які будуть проводиться в країні до дня 75-х роковин Голодомору. Нагадаю, що раніше інформацію про голодомор зняли з сайта Президента України.

Після президентських перегонів і Світовий конгрес українців закликав Віктора Януковича повернути на сайт глави держави розділ про Голодомор.

Маю питання, яке виникає одразу після прочитання такої новини: "А чи надовго повернуть?", "А чи повернуть тільки посилання, чи може ще й клепку в голову?". Чи після відзначення чергової річниці Голодомору все знов зникне? Чи це потрібно було лише задля вдоволення забаганок націоналів? А що потім? Час покаже.

Уявляю собі ТЕ відзначення, яке на нас чекає. Знов наш двічі "несудимий" скаже, що не було геноциду? А на що ж він ще здатен, як не на дублювання московських гасел. Тяжко-важко, друзі, таке читати. Ніби кістки з могили й назад у могилу перекладають те посилання. Тварюки.