На сайт Януковича повернули розділ про Голодомор

За даними сайта newsru.ua, на сайті президента України Віктора Януковича з'явилася інформація про історію Голодомору 1932-1933 років в Україні та про заходи, які будуть проводиться в країні до дня 75-х роковин Голодомору. Нагадаю, що раніше інформацію про голодомор зняли з сайта Президента України.

Після президентських перегонів і Світовий конгрес українців закликав Віктора Януковича повернути на сайт глави держави розділ про Голодомор.

Маю питання, яке виникає одразу після прочитання такої новини: "А чи надовго повернуть?", "А чи повернуть тільки посилання, чи може ще й клепку в голову?". Чи після відзначення чергової річниці Голодомору все знов зникне? Чи це потрібно було лише задля вдоволення забаганок націоналів? А що потім? Час покаже.

Уявляю собі ТЕ відзначення, яке на нас чекає. Знов наш двічі "несудимий" скаже, що не було геноциду? А на що ж він ще здатен, як не на дублювання московських гасел. Тяжко-важко, друзі, таке читати. Ніби кістки з могили й назад у могилу перекладають те посилання. Тварюки.