Як Зеленський обкрадав Україну – 5 млрд гривень щомісяця з ПДВ

Як Зеленський боровся з корупцією в Україні (разом з, чи проти неї?)

Всім відоме відео, де Зеленський на стадіоні викинув з десяток запитань Петру Порошенко, де Зєля звинуватив Петра Олексійовича в усіх бідах України за минулі десятиріччя та приписав злочини Росії проти України. Ще Зе запитав: "Навіщо ви всі туди (у президенти) претесь?". Там прозвучали і обіцянки посадити Коломойського і будь-кого з олігархів і так далі. Відео – повно! Але правда про Порошенка та Зеленського виявилась іншою.

Звичайно, щоб когось посадити, для початку, треба провести розслідування. А як посадити Коломойського, якщо ЖОДНОГО розслідування не ведеться?

Ігор Коломойський в цивілізованих країнах – злочинець, а в Україні – чомусь чесний бізнесмен. А от проти Петра Порошенка в Україні відкрито з десяток карних справ і в Україні зелена влада називає його злочинцем, а в усьому цивілізованому Світі Порошенко П.О. – чесний: "Мін’юст отримав повістки для Дубінського та «1+1» від суду США".

Справи закрили (один з прикладів):

Навіть в Панамі посіпаки кремля намагались засудити П.О.Порошенка, але сам Портнов  потрапив під розслідування в Панамі за брехню правоохоронним органам Панами. Смішно, правда.

У справах проти Коломойського також фігурує сам Зеленський: "Возбуждение "Приватбанком" нового иска, на этот раз в юрисдикции Кипра, грянуло как гром средия ясного неба. "Приватбанк" предъявил новые требования на сумму 5,439 млрд. $. Коломойкому и К, добавив к ним бывшего члена правления "Приватбанка" Александра Дубилета и компании PrimeCap Limited и DuxtonLimited ... формально именно здесь будет окончательно поставлена точка в вопросе участия или не участия фирм непосредственно принадлежащих Зеленскому и его ближайшему окружению в незаконном (доказано в Лондоне) выведении средств из "Приватбанка"".

Напевно, Україна на сьогодні ще далека від цивілізації та розуму, коли 73% голосує за злочинця та зрадника України?

А в цей час в Україні під прикриттям президента Зеленського щомісяця крадуть по 10 млрд гривень

  • Потери доходов госбюджета от незаконных схем – 10 млрд гривен в месяц, – экс-министр финансов Уманский (тут);
  • Ексглава Мінфіну Уманський: Від "скруток" із ПДВ у Податковій службі бюджет України щомісяця недоотримує 5 млрд грн (тут);

Україна просить у МВФ транш, а тут за курсом 27 грн до долара ми за рік втратили вже 4,4 млрд доларів

Чи хтось вірить в те, що Зеленський не знав про це? Знав. Але ж чомусь баригою призначили Петра Порошенка.

Тепер настав час Зеленському самому відповідати на питання, які він ставив Петру Олексійовичу:

  • де тарифи мінус?
  • і чому ти, падло, туди в президенти поперся?
  • і так далі