Давно спіймав себе на думці, що починаю читати новини з коментарів. Часто коментарі кажуть більше, ніж сама новина. Саме після прочитання коментарів, при читанні новини, розумію останню краще, глибше та ближче.

І чомусь кожного разу ловлю себе на ще одній думці: я абсолютно згоден з коментаторами (див.нижче)! Кожна новина про владу або від влади визиває огиду та лють.

Все частіше і частіше зустрічаю заклики до непокори, погрози в бік влади тощо. Цікаво, а чи взагалі ВОНИ ТАМ це знають? Чи може плавають у невіданні? Невже Царю не докладують про ситуацію у країні?

Ще одне бентежить… А хто х за них голосує та постійно виправдовує? А? Донецькі! Чого мовчите?

Від великого розуму мовчите? Невже одразу не було зрозуміло, що зек не має права бути президентом; що не має права бути президентом людина, за спиною якої стоять спонсори-злочинці!

Останнім часом все частіше політики приходять в нові медіа: хто в Твіттер, хто в ЖЖ – стає зрозумілою важливість інтернету для публічної персони.

Деякі коментарі на форумах

ВОТ И ЛОПНУЛ ШАРИК!Власть понимает – БЕЗ ФАЛЬСИФИКАЦИЙ ОНИ – НИКТО!

А чого ще можна чекати від тих антиукраїнських паскуд?

от так вони, сЦуки, виконують свої обов"язки……..(( агов, ДАУНецькі еЛОХторальники, чого язика в дупу засунули? – РАДІЙТЕ!!!

Тільки поголовний розстріл – депутатів, кабміну і Хама, може щось змінити в цій країні

Надо ж тебе… А как пели лохам о развитии парламентаризма. Полный одобрямс одной жопой на десяти депутатских креслах!

НАРОД МАЄ ЗНАТИ ЯКЕ ПОКАРАННЯ ДЛЯ НИХ ПРИГОТУВАТИ НЕЗАБАРОМ – ЯК В РУМУНІЇ – І ДОВГО НЕ ДУМАТИ! Забато крові вони у нас всіх висосали за рік…а що він них далі чекати тоді? У нас всіх ВЖЕ НЕ МАЄ ЧАСУ ТЕРПІТИ ЇХ БАНДУ!

я был бы не против, если б и эти уроды быстрее сдохли от того же и перестали насиловать украинский народ!…

Мг…Только тупорылые Оазисы могут верить, что в политику идут не за баблом…Но так втупую только "проффесионалы" могут…

Радуйся народ, барин при деньгах, а вас холопов за людей не считают. Все реформы и программы на уничтожение народа.

Останнім часом все частіше політики приходять в нові медіа: хто в Твіттер, хто в ЖЖ – стає зрозумілою важливість інтернету для публічної персони.