Тернопільські регіонали підтримали ветеранів ОУН-УПА

Тернопільська облрада ухвалила рішення щодо виділення ветеранам ОУН-УПА, які проживають в області, щомісячної надбавки до пенсії в розмірі 100 грн. Особливістю цього рішення стало те, що його в повному складі підтримала місцева фракція Партії регіонів.

Коментуючи це рішення, керівник фракції Партії регіонів в обласній раді Ярослава П’яла заявила, що не боїться негативної реакції київських однопартійців з цього приводу.

"Нас було 13 депутатів. Усі підтримали рішення одноголосно. Дотримуємося принципу: хто пролив краплю крові за Україну – той заслуговує на повагу. А історію залишимо історикам ", – сказала вона. "Якщо немає злочину перед країною – не нам судити думки цих воїнів. Це вже люди літнього віку. Їх не так багато залишилося. Надбавки, на мій погляд, є малими. Але з такого вбогого бюджету, мабуть, виділити більше просто не можна було ", – зазначила П’яла.

Вона пропонувала на сесії затвердити також доплати до пенсії для ветеранів Великої Вітчизняної війни, однак проект рішення не було внесено до порядку денного.

"Я особисто порушувала це питання. Адже воїни Великої Вітчизняної заслуговують на повагу від нас і від країни. Мені ж інші депутати відповіли, що воїни Великої Вітчизняної і так мають допомогу від держави. Зокрема, одержують гроші на свято Перемоги", – розповіла вона.

П’яла зазначила, що в Тернополі часті конфлікти між прихильниками ОУН-УПА й Червоної Армії.

"Особливо під час святкування 9 травня представники різних таборів дозволяють собі різкі висловлювання на адресу воїнів. Але ми для того, щоб улагоджувати ці конфлікти. Тому що й воїни ОУН-УПА, і воїни Великої Вітчизняної віддавали життя за наше щасливе майбутнє", – переконана вона.

Тернопільська облрада рекомендуватиме й іншим областям прийняти таке ж рішення про доплату ветеранам ОУН-УПА.

Джерела: Gazeta.ua.