Украинский Крым. Украина - Крым - Россия - это вечный туристический треугольник

Крим в Україні – це кімната в нашій галасливій невпорядкованій комуналці, але це один дах, і один будинок. Крим в Росії – це занедбані і далекі оборії, приречені на запустіння і забуття.

Мені не подобається, коли ми йдемо на поводу путінської пропаганди і зводимо проблему Криму лише до економічної вигоди. Але кримчани думають, що відокремлення Криму – це просто зміна паспорта і валюти, та це не так". Про це пише журналіст Юрій Бутусов у Фейсбуці.

"70% туристів Криму – більше 4 мільйонів туристів в рік – з України. 30% заповнюваність санаторіїв Криму – путівки Соцстраху та профспілкові путівки з України. Ви втрачаєте вже зараз. Відмовиться Краснодарський край на користь Криму від своїх туристичних потоків? Питання риторичне – звичайно що ні.

Російських туристів більше не стане – причина цього – відстані

В складі Росії Крим стане неконкурентоспроможним, тому Хрущов і передав курорт Україні – тут він є частиною єдиного господарського комплексу. Справа в тому, що велика частина туристичного потоку в Крим формується завдяки доступності і короткій транспортній комунікації. Тому відокремлення Криму не призведе до збільшення потоку туристів з Росії.

Ні, це навіть вб'є туристичні потоки з України та з усього світу! Іноземні туристи взагалі не зможуть їхати в Крим, тому що на невизнану територію в'їзд заборонений. У вас є знайомі в Придністров'ї та Абхазії? Там єдині туристи з заходу – це спостерігачі ОБСЄ. Ви повинні розуміти – на невизнану територію будуть заборонені польоти авіалайнерів з усього світу – літати будуть тільки росіяни.

Уявіть, наскільки зросте вартість відпочинку в Криму в порівнянні з будь-яким іншим курортом – адже сюди можна буде потрапити тільки на літаку російської авіакомпанії через російський повітряний простір!

Думаєте, Росія буде вкладати гроші в турбізнес? Подивіться на зруйновану Абхазію. Вашу землю задешево розберуть московські олігархи, і тільки спробуйте щось сказати – зелені чоловічки з вами церемонитись не будуть і бити почнуть так само, як б'ють невдоволених чимось людей в Москві.

На вашу територію вже ніколи не прийдуть іноземні інвестиції

Сюди буде заходити тільки російський капітал – ніхто не прийде вам будувати нові готелі. Найбільші готельні мережі світу належать західним інвесторам. Ви чули про міжнародну мережу російських готелів? Хоч про одну? Ви думаєте, в Криму будуть працювати порти? Ні, тільки для росіян – статус міжнародного порту для прийому лайнерів і фрахтових компаній невизнана територія отримати не може.

А тепер задумайтеся – наскільки зросте вартість життя жителів півострова! Бюджет Криму на 70% дотувався з Києва, а в цьому році дотація становитиме понад 95% – адже туризм і промисловість вже не дадуть податків. Хто буде компенсувати? Поки що Путін тільки говорить про гроші. Пряме транспортне сполучення в Криму є тільки через територію України. Газопровід – з України. Електропередача – тільки з України. Зв'язок – тільки з України. Будь-яка невелика війна на Перекопі, будь диверсія – і вся цивілізація в Криму зникне в той же день.

Як варіант, Криму доведеться платити за все-за світовими цінами. А ви в курсі, що в Криму найнижчі тарифи на ЖКГ порівняно з усією Україною? Хто тепер буде дотувати Крим?

Вирішувати ваші земельні питання буде Верховний суд в Москві – подумайте, які у вас шанси домогтися там справедливості? Будуть поважати права вашій власності банди "Гобліна", який отримає Крим на розграбування від Путіна? Як ви будете заробляти в умовах міжнародного бойкоту? Або ви думаєте, Путін буде утримувати за свій рахунок 2,2 мільйона чоловік?

Відділення від України – це повний колапс економіки Криму і життя в Криму. Це – крах

За якими будуть стояти масовий вихід біженців, бандитські розбірки, зубожіння. Подивіться на рівень життя в Росії за межами Москви – це ж злидні. Якщо Путін не може знайти гроші для Росії – то чому він буде за свій рахунок утримувати Крим? Крим московським олігархам потрібен з однією метою – вигнати побільше жителів, щоб вкрасти для себе побільше землі. Для своїх палаців і маєтків. Крим в Україні – це кімната в нашій галасливый невпорядкованый комуналці, але це один дах, і один будинок. Крим в Росії – це занедбаний і далекий скотний двыр, приречений на запустіння і забуття. І це в тому випадку, якщо в Криму Путін не розв'яже війну, бо в такому разі Крим стане полем бою.

Якщо ви вірите російській пропаганді – ідіть покірно на незаконний "референдум", або не йдіть – лежіть дома. Якщо ви не хочете завтра втратити свій будинок – йдіть на вулицю – прийшов ваш час боротьби.

Є один позитив – мужні і віддані присязі воїни української армії і флоту не збираються йти з Криму. І поки форпости України стоять – зберігається шанс на порятунку Криму. Тому якщо ви боїтеся боротися за мир у Криму, допоможіть своїм захисникам, тим, хто готовий віддати життя за вас і за Україну – сьогодні потрібна будь-яка допомога і будь-яка моральна підтримка".

Юрій Бутусов Джерело: http://censor.net.ua/r274819/