Фальсифікації виборів у місцеві Ради 2010 року

Настав час перших випробувань для нової влади Партії Регіону разом з Віктором Януковичем. Суть випробування полягає у виборах в місцеві Ради 2010-го року 31-го жовтня. Не важко передбачити хід тих виборів, спираючись на початок правління біло-блакитних. Усе просто і страшно.

Ми з вами будемо свідками того, що зробить з надбаннями молодої демократії нова влада після того, як вона завдяки цим надбанням та зрадництву Ющенка прийшла до влади

Не скажу, звичайно, що вибори Президента 2010 відбулись без фальсифікацій (регіонали мають свій почерк) , але ж питання в тому, що Віктор Ющенко не зробив на цей раз нічого, щоб запобігти їм. Отже, маємо те, що маємо. Більше того, скоро матимемо ще менше.

Соціологічна група "РЕЙТИНГ" оприлюднила дані про очікування виборців щодо виборів 31-го жовтня 2010-го року. Понад половина українських виборців найбільше побоюється на місцевих виборах 31 жовтня фальсифікацій результатів голосування. Майже 60% опитаних очікують спотворення їхнього волевиявлення. З них 20% передбачають значні фальсифікації.

Ці дані підтверджують мою гіпотезу про те, що переважна більшість виборців не довіряють новій владі апріорі. Ці 60% вже включають навіть виборців Януковича. Залишається запитання: "А чому ви за нього голосували?". Звичайно, що переважна більшість східного та південного регіонів все одно бажають реваншу і їх голови тільки цим і зайняті, але процес недовіри до влади Януковича вже крокує сходом України.

Нагадаємо, вибори до місцевих рад пройдуть 31 жовтня. Реєстрація кандидатів вже почалася.