Відтепер в Україні, діти, які були народжені не в пологовому будинку – реєструватися не будуть, за винятком екстрених випадків. За словами колишнього лікаря-акушера В'ячеслав Закревський, народжених, наприклад, у літаку чи на лайнері, як і раніше, реєструватимуть за актом капітана.

Домашніх дітей, які з'явилися на світ без зайвих свідків, таки потягають по судах. Виняток робитимуть тільки тим, хто справді просто не встиг доїхати до пологового. Однак, в місті Чернігові одна родина саме через це не може зареєструвати дитину не зважаючи на такі гучні обіцянки.

Отримати свідоцтво про реєстрацію дитини зі старим пакетом документів (довідкою від педіатра та заявами від двох свідків) більше не вдасться. Для українців, які народили після 1-го січня, така новація стала справжнім сюрпризом. Без виписки з пологового вони – не батьки, а дитини – не існує. Зазначимо, поза стінами лікарні щороку народжує близько 10 тисяч жінок.

Висновок простий – біло-синя влада виховує не повноцінних громадян, а слуг та рабів для свої родин.

Від себе додам наступне

Про такі заходи можна було б поговорити, якби держава гарантувала (а не декларувала) право на здоров'я і такі випадки мали б місце лише у деяких сектах, які не визнають державу і існують поза її межами. У таких випадках можна було б ще дискутувати чи надавати таким дітям статус вищий за сектанта, щоб дитина не повторила долю батьків, чи не надавати (припустимо, що у когось з таких батьків прокинуться соціальні почуття).

Але як можна допустити, щоб дитина офіційного громадянина, з якого деруть податки, вимушена тягатись по судах щоб держава зареєструвала дитину!

Чи може ви, падлюки, облаштували лікарні та забезпечили їх професійними лікарями, щоб вимагати від батьків народжувати у лікарні? Чи може вам не відома статистика родових травм через недолугість акушера, щоб змушувати батьків віддавати своє дитя в руки пройдисвіта?

…коментар до новини…

БЕССТЫЖИЕ ПОДОНКИ! Как адвокат, знаю о проблеме не по наслышке: данный сатанистский подход будет плодить в государстве бомжей. Без свидетельства о рождении ребенка не берут в садик, не лечат, не принимают в школу, ребенок не получит наследство, если с родителями что-либо случится, скорее всего не получит паспорт и не устроится на официальную работу, т. е., как написал выше, пополнит ряды бомжей и скитальцев.

Ранее, в случае домашних родов, достаточно было заявления одного из родителей о внесении актовой записи, далее – обоих или только матери, сейчас – только через суд.

Таким образом, если мать уклониться от оформления свидетельства, а отец не настолько сознательный, не имеет средств, времени или желания, чтобы обратиться в суд, или попадется недобросовестный судья – права ребенка будут нарушаться на государственном уровне т. е. государство, фактически, будет ограничивать в правах ребенка за нарушения его родителей.