Депутат Лещенко розводить зраду та бреше щодо видатків на державний апарат та президента у 2018-м

Не дивно, що пан Лещенко Сергій так вульгарно бреше. Навряд чи це є просто помилкою. Помилятись можу і маю право Я, але не людина, яка в політиці більше десяти років і є чинним депутатом. Що ж це за депутат, який не здатен розібратись в законі про державний бюджет України? Чи ви вважаєте, що це падло вибачиться?


Друзі мої. Журналісти. Громадяни. Я дуже давно майже нічого не пишу про політику, про політичні свари. Читаю, роблю висновки - але не коментую. Але ось тут – напишу. Бо я "у шоці". Проект Держбюджету дивився по розділу "Освіта": те, що мене найбільш цікавить.

Однак, завдяки уважності мого колеги по "Комерсанту" VYacheslav Sadovnychyi, звернув увагу ось на такий факт.

Позавчора, 18 вересня, народний депутат Сергій Лещенко подивився проект Держбюджету та написав гнівний пост, де стверджує: "..за поточний рік стаття видатків "Державне управління справами" виросла рівно на 1 мільярд (!)".

Там і інші дивні цифри, але обмежимося найголовнішою.

Тут ось ще що цікаво: якщо пан Лещенко має на увазі порівняння бюджету 2016 та 2017 (там дійсно зростання приблизно на таку суму), то виникає запитання: а чому він це "помітив" тільки тепер, майже через рік? Він не читав закон про бюджет 2017, коли його ухвалювала Рада?

Під постом зі "зрадою" 2,7 тис лайків, 631 репост. У тому числі - від людей, яких я добре знаю.

Хочу запитати вас, друзі мої: чи не траплялося вам коли-небудь перевіряти інформацію? Дивитися першоджерела? Ні?

Ну то подивіться: витрати на Державне управління справами планується збільшити у 2018 році у порівнянні із 2017 на 25,9 млн грн або на 1,09%.

Що це було, хтось може пояснити? Звідки взявся "мільярд"? Для охочих дізнатися особисто – посилання на першоджерела просто тут. Дивіться Додаток 3.

Чинний Держбюджет-2017

Проект Держбюджету-2018