Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 
Войцех Балчун має заяви на звільнення від менеджерів без дати

Щойно прочитав пост на ФБ від голови Укрзалізниці Войцеха Балчуна про те, як працюють наші українські менеджери. Сором – та й годі. Лікарняні заднім числом, довідки без обстеження від приватних клінік тощо. Весь арсенал бездарів. То ж, з такими “менеджерами” тільки так і треба воювати. Такий підхід пана Балчуна мене приємно здивував. А як ВИ боролись би із саботажем працівників?


Шантажу пост:) Так, це правда. Я дійсно маю від певних менеджерів Укрзалізниці заяви на звільнення з відкритою датою. Зголошуючись працювати тут, ніколи не думав, що доведеться піти на такий крок. Хтось називає це шантажем. Мабуть, воно так і є. Але – це Україна. І тут, як показують події, розуміють тільки таку мову. А якщо немає іншої мотивації до ефективної і прозорої роботи, будемо діяти у спосіб, до якого люди тут звикли.

Мене зараз запитують: у чому підсумки моїх 100 днів тут?

Відповідаю: я почав розуміти місцевий менталітет. Обіцяють одне – роблять інше, обіцяють- і не роблять, імітують роботу і – перекладають провину на інших. Не всі, далеко не всі! Але – страждає результат. Я не хочу махати батогом. Хочу мати можливість працювати з менеджерами, і вищого, і середнього рівнів, директорами, начальниками департаментів, керівниками ПрАТів, котрі поділяють моє бажання і бачення реформ в УЗ. Хочу мати можливість звільняти одних і призначати інших. Та щойно мова про звільнення – і сміх, і гріх. Претендентів на вихід «з речами» звільнити по закону не можливо. Тому що вони – «хворі і на лікарняному». Причому заднім числом.

Сьогодні маємо в УЗ цілу «епідемію панкреатиту». З довідками, без результатів обстеження і аналізів, але з діагнозами. Причому з приватних клінік. Для чого тоді ми утримуємо галузеву лікарню, якщо люди у нас так раптово «слабнуть», і за лікуванням звертаються деінде?

P.S. В Мінінфраструктури зустрічались сьогодні з бізнесом. Гострі питання перевезення зернових та вантажів металургів, гірничо-металургійного комплексу. Входимо у найскладніші місяці. Інформували про зроблене. Почули проблеми клієнтів. Разом будемо їх вирішувати.