При кожній системі влади (інкубаторі) завжди існують схеми обдирання "потняків" податків. Наша біда в тому, що нас обдирають і не дають змоги жити, а в цивілізованому світі людей обдирають, але при цьому цих людей забезпечують безкоштовною медициною (Канада), соціальним захистом, мінімальною роботою і т.і.

Потнякі податків та інкубатор, що несе яйця

Якщо пояснювати на пальцях, то система в цивілізованому світі нагадує ситуацію з інкубатором. Таку схему можна назвати словом "бізнес". Саме слово значення не має, тому що головне не слово, а суть: у курчат відбирають яйця – плоди їх праці.

Проте, курчат забезпечують охороною від котів та гризунів, від хвороб, забезпечують дахом над головою та харчами. Самі яйця, звичайно, потрібні для збільшення популяції, але й без захисту від хижаків ті яйця вже не буде кому нести.

Ситуація в нашій країні нагадує дещо інше: нам нічого не дають натомість. З нас деруть три шкури податків (яєць), проте не забезпечують захистом від рекету (хижаків), нас не забезпечують ні харчами, ні дахом над головою (самі барахтайтесь кажуть нам), ні медициною. Більше того, сама держава насилає на нас податківців, пожежників, санітарно-епідеміологічні служби і так далі.

Отже, курчата в інкубаторі захищені навіть більше, ніж люди у своїй-несвоїй державі.