Москвичі штурмують магазини ІКЕА в зв'язку з оголошеним підвищенням цін

У зв'язку з оголошеним підвищенням цін на продукцію шведського рітейлера IKEA мережеві магазини в Москві не можуть впоратись з напливом відвідувачів, пише газета «Нові Вісті».

Як пише газета, люди годинами, до глибокої ночі, стояли в черзі, спочатку щоб оплатити товар, а потім – щоб оформити його доставку. При цьому натовп на вході в магазин постійно збільшувалася. У короткий термін ритейлеру вдалося продати навіть самий залежаний товар.

У самій компанії «Новым Известиям» розповіли, що напередодні новорічних свят мережеві магазини традиційно стикаються з напливом відвідувачів, а в цьому році потік людей ще більше збільшився через інформації про зростання цін.

На початку грудня Компанія «ІКЕА» оголосила про збільшення цін на свою продукцію через падіння курсу рубля

«Ціни на гардероби, кухні, системи зберігання і деякі товари інших функцій будуть переглянуті після 18 грудня», – повідомляється на сайті ритейлера.

Компанія IKEA, заснована в 1943 році в Швеції Ингваром Кампрадом, володіє однією з найбільших у світі торгових мереж з продажу меблів і товарів для дому. У Росії магазини ІКЕА відкриваються в складі сімейних торгових центрів МЕГА, на сьогоднішній день в найбільших російських містах працює 14 таких комплексів.