Мебля для косметичного кабинету

Стерильність і гігієна - найважливіший аспект в роботі косметолога з пацієнтом. Важливо, щоб всі інструменти були ретельно простерилізовані і оброблені від мікробів, це також стосується робочого місця фахівця і кушетки, де знаходиться пацієнт під час процедури.

Для цієї мети в косметології застосовуються камери ультрафіолетові бактерецидні. Туди можна помістити всі інструменти і простерилізувати перед використанням. Це забезпечує безпеку процедур і зберігає здоров'я пацієнта, а також репутацію косметолога. Це дуже важливо для будьякого спецiалисту.

Обладнання для косметологічного кабінету

Бактерицидна камера-компактний і зручний пристрій, який займає мінімум місця в кабінеті. Такий пристрій складається з декількох секцій і панелі управління, щоб можна було включити камеру і відрегулювати режим роботи. Крім цього, в каталозі можна знайти медичні і косметологічні кушетки, які володіють наступними параметрами:

  • наявність трьох розсувних секцій;
  • Регульована висота підголівника;
  • наявність ортопедичного матрацика, щоб пацієнту було комфортно;
  • наявність отвору у верхній частині, щоб пацієнту було зручно лежати на животі;

Наявність професійних медичних кушеток-обов'язкова умова для оснащення будь-якого косметичного кабінету. Деякі медичні кушетки оснащені електроприводом для регулювання висоти. На сайті представлений величезний вибір медичні меблі для процедурних кабінетів, косметологічних студій і тату-салонів. Вироби виконані з гігієнічних матеріалів і мають добротну конструкцію, тому здатні прослужити максимально довго і не зламатися. На такій кушетці зручно пацієнту і зручніше працювати косметолога, а камера для стерилізації інструментів забезпечить чистоту і безпеку процесу.

Замовити медичні меблі

Якщо вас цікавить меблі та обладнання для медичного кабінету, ви можете зробити замовлення через форму зворотного зв'язку на сайті. Ціна замовлення буде залежати від обраної моделі кушетки та інших видів меблів, її технічних характеристик. Доставка проводиться по всій Україні, оплатити замовлення можна картою будь-якого банку. У супроводі до замовлення йдуть інструкції з експлуатації та сертифікати.