Така новина з'явилась в мережі. Що тут жахливого, скажу далі. Біда в тому, що тема ОУН та УПА, їх провідників є настільки політизованою, що ні політики, ні громадяни навіть не бажають вивчати цю тему. Значно ж краще жити старими радянськими стереотипами. Виборцям Добкіна не важливо знати істину. Їм головне почути те, що вони хочуть почути, що вони вже чули раніше і потішити себе цим.

Я не кажу, що Коновалець – святий, але ж, перед тим я братись за таку гарячу тему, варто було б ознайомитимь з біографією Євгена Коновальця! І ви думаєте це лише випадок? Нажаль, таке трапляється щодня і не тільки з біографією Коновальця!

Новина, цитата: Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін не знає історії України. Про це в ефірі каналу ICTV заявив політолог Олексій Гарань. Зокрема, експерт спіймав Добкіна на незнанні біографії першого голови Організації українських націоналістів (ОУН) Євгена Коновальця.

"Ви сказали, що Коновалець причетний до подій під час війни. Хотів би просто сказати, що пана Коновальця, який справді був провідником ОУН, убив ще до війни радянський агент за наказом Сталіна", – зазначив Гарань.

Як наслідок, він звинуватив Добкіна в незнанні історії. "Це свідчить про те, що пан Добкін історії не знає. Я думаю, що він книжок на цю тему не читав, він не володіє фактами, і далі нема про що говорити", – підкреслив політолог.

Нагадаємо, голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін раніше заявив, що має намір звернутися до Сейму Польщі з пропозицією скласти список прихильників ідей ОУН-УПА і заборонити їм в'їзд до Євросоюзу.

Як повідомлялось, у Сеймі Польщі 11 квітня зареєстровано проект постанови про визнання ОУН-УПА злочинними організаціями, які нібито вчинили геноцид щодо польського населення у 1939-1947 роках.

Слід зазначити, що Євген Коновалець загинув у Роттердамі (Голландія) в результаті спецоперації, проведеної органами НКВС СРСР 23 травня 1938 року.