Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

Нардеп-регіонал Вадим Колесніченко звинуватив у брехні своїх колег – «нунсівця» Геннадія Москаля і комуніста Леоніда Грача, коментуючи їхні заяви щодо вишиванки та української мови.

Зокрема Вадим Колесніченко заявив: «Москаль прибув до Криму тільки в 1997 році, тоді як я був депутатом Верховної Ради Криму до 1994 року. Так склалося, що мені жодного разу в своєму житті не довелося надіти вишиванку, і з цього приводу жоден парламентарій Криму до мене ніяких претензій не мав». (коментар: прошу зауважити, такі слова автоматично означають, що вишиванка в Криму викликає претензії, не зважаючи на те, що сучасні українські вишиванки дуже личать людині в будь-якій ситуації: ділові, для відпочинку, щоденні та інші. Невже Крим настільки антиукраїнський?).

Також депутат акцентував, що «з 1990 по 1994 рік він, одночасно, був депутатом Ялтинської міської Ради і Верховної Ради Республіки Крим, тому, будь-який бажаючий може витребувати стенограми роботи і переконатися, що всі його виступи виголошувалися російською мовою». «При цьому я знаю, люблю і вільно розмовляю українською мовою – ніколи цього не приховував, не вважав за предметом особливої гордості, і не бачу в цьому якоїсь особливої таємниці. Більше того, після прийняття Конституції Республіки Крим, в розробці якої брав особисту участь, я почав вчити ще й кримсько-татарську мову, так як він був оголошений офіційною мовою Республіки».

З приводу заяви Леоніда Грача Вадим Колесніченко припустив, що це або навмисна брехня, або склероз. «Він (Леонід Грач – ред.) Стверджує, що Колесниченко ще при Союзі приїхав до Криму по комсомольській роботі. Зазначу, що я в 1982 році був призваний до Криму для проходження строкової служби в Євпаторії, де, відслуживши 1,5 року, залишився працювати. Хочу нагадати, що, активно працюючи над створенням Демократичної платформи в КПРС в Ялтинський міськкомі, я вже тоді був в особистому конфлікті з паном Грачем через його авторитарний, панський метод роботи ».

На питання, чому ж саме зараз виникли подібні заяви Грача і Москаля, депутат відповів: «Крилов свого часу написав відому байку про Моську і слона, в якій вже дано всі необхідні пояснення з цього приводу. Коли шавка гавкає на слона, вона ніби сама стає більше, але тільки у власних очах!», – Резюмував Вадим Колесніченко. Повний текст заяви читайте чде-то там :-) тут