Облик борцов с коррупцией: Сергей Лещенко, его подруга, брат и отец подруги

Трохи інформації про Сергія Лєщенко, його подругу, брата та батька подруги. Не все так чисто та просто з нашими борцунами з корупцією. Нижче цитую фейсбук. Звичайно, що викривати когось значно веселіше, але не себе. Про бізнес у країні-агресорі, ґранти тощо…


Як обіцяв, деякі факти про подругу Лещенка і Найєма, топову “грантоїдку” Свєту Заліщук

Її брат, Заліщук Володимир Петрович, вже років п'ять, як живе і працює в Москві, робить бізнес в столиці країни-агресора, і приховує інформацію про себе. Скажете, не суттєво? Свєта, Мустафа і Сірожа такі факти про когось роздули б до небес. Але не про себе.

Ідемо далі. Батько Свєти, Заліщук Петро Васильович, за СССР працював в одній з найкорумпованіших структур совка під назвою "Народний контроль". Це був орган радянської системи по контролю за виконанням державних планів, виявленням господарських резервів, витрачанням ресурсів. Можливостей щось десь “присовокупить” і нагрітись було безліч.

Не дивно, що Петро Васильович після розвалу совка став банкіром, співпрацював із АКБ «Капитал» Євгена Щербаня і сприяв Свєті робити кар'єру.

Із банківської сфери Свєта переключилася на гранти, разом зі своїми подєльніками створила ряд нечисельних грантоїдних організацій, які отримують величезні кошти на проекти, результатів роботи яких ніхто ніколи не бачив.

Також Свєта і компанія займаються перерозподілом західних грантів із фонду Олега Рибачука. Просто так вони гранти нікому не давали, а якщо й давали, то тільки “своїм” за “відкат” 10 % від суми гранту.

І ці люди подають себе як еталон боротьби з корупцією, корчать з себе моральних авторитетів, але цю ж корупцію створюють. Висновки робіть самі. Далі буде.