Скільки сказано вже про активність виборців! Тенденція сумна. Люди не йдуть на вибори. Йдуть лише ті, кому не цікаво, але вони не можуть не прийти, тому що відчувають свою відповідальність за використання власного голоса владою. І правда, якщо ти хочеш віддати свій голос за владу – можеш сидіти дома.

Твій голос точно зарахують ЗА владу. Ті, хто цього не бажає, мусить топати на виборчу дільницю. Що ж робити з тими, хто взагалі не хоче ходити і кому байдуже? Як їх зацікавити? Що можна вигадати? Для цього потрібно ще раз подивитись на процедуру виборів та голосування – ми віддаємо свій голос ЗА кандидата. Той кандидат, який набере найбільшу кількість голосів, отримує перемогу.

Якщо ми хочемо змінити докорінно ставлення людей до виборів (хоча б один раз), необхідно докорінно змінити процедуру голосування! Необхідно зацікавити людей новинкою, ноу-хау!

Такою новинкою може стати, наприклад, голосування не ЗА, а ПРОТИ якогось кандидата. Можна дозволити закреслювати декілька кандидатів і залишати декілька кандидатів. Ті, хто отримає найменшу кількість голосів ПРОТИ, виходять у другий тур виборів. Якщо хтось один отримає менше 60% голосів ПРОТИ, той і стає єдиним переможцем. Деталі – обговорюються :)

Весело буде! :) А як інакше вже? Я не знаю….