Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

Робота над Податковим кодексом продовжиться після Нового року. Таку радісну новину нам повідомив наш улюблений презик України. Така була новорічна обіцянка від першої людини. Чекаємо нових передноворічних подарунків у вигляді житлового, митного кодексу та інші.

«Вероятно, в начале следующего года мы еще раз вернемся к Налоговому кодексу, чтобы без спешки внести необходимые поправки, отражающие нужды государства и интересы граждан», – сказало це бидло газеті «Сегодня». Янукович висловив впевненість в тому, що норма про презумпцію винності платника податків "проскочила" в кодекс на останньому етапі доопрацювання. Доопрацювали, як-то кажуть… «Не имеет значения, по чьей вине в кодекс попала эта норма, важнее, что это положение неконституционно и недемократично», – додало воно.

Повертаючись до питання щодо обіцяних податкових канікул, Янукович заспокоїв, що від обіцянок він не відмовляється і що канікули будуть передбачені для реального сектора економіки. Питання в тому, що саме воно називає реальним сектором і чому це не було передбачено з самого початку?