Робота над Податковим кодексом продовжиться після Нового року. Таку радісну новину нам повідомив наш улюблений презик України. Така була новорічна обіцянка від першої людини. Чекаємо нових передноворічних подарунків у вигляді житлового, митного кодексу та інші.

«Вероятно, в начале следующего года мы еще раз вернемся к Налоговому кодексу, чтобы без спешки внести необходимые поправки, отражающие нужды государства и интересы граждан», – сказало це бидло газеті «Сегодня». Янукович висловив впевненість в тому, що норма про презумпцію винності платника податків "проскочила" в кодекс на останньому етапі доопрацювання. Доопрацювали, як-то кажуть… «Не имеет значения, по чьей вине в кодекс попала эта норма, важнее, что это положение неконституционно и недемократично», – додало воно.

Повертаючись до питання щодо обіцяних податкових канікул, Янукович заспокоїв, що від обіцянок він не відмовляється і що канікули будуть передбачені для реального сектора економіки. Питання в тому, що саме воно називає реальним сектором і чому це не було передбачено з самого початку?