Слухав трансляцію Шустер-live від 01.11.2013. Якось Голуб (член КПУ) звинуватив першого президента України Леоніда Кравчука у тому, що той має за кордоном валютні рахунки і тому є злочинцем, який грабує народ України і бажає вступу України в Євросоюз (ЄС), лише задля власної вигоди. Що тут можна відповісти пану Голубу… Наприклад:

Смотрим окончание фрагмента – примерно 56-я минута ч1По-перше, пану Леоніду Макаровичу Кравчуку стало житись краще (тобто награбував ці самі гроші) саме в період БЕЗ Євросоюзу – в СНД. Як би ми були в Євросоюзі одразу після розвалу СРСР, то ніхто б так легко (як наші олігархи) не зміг би пограбувати український народ.

По-друге, навіть якщо уявити, що у Кравчука на закордонних рахунках лежать народні мільйони, то чомусь ці мільйони досі належать йому і сам пан Кравчук не знаходиться за ґратами, як, наприклад, Ходорковський в Росії. Чому ж наші олігархи не тримають свої гроші в російських банках і не бажають пускати дикий російський капітал в Україну? Чи не є це зайвим доказом на користь Євросоюзу (ЄС)?

По-третє, дозвольте запитати, пане Олександр, а в банках яких країн тримають грошенята ваші ж комуністи? Невже в українських?

По-четверте, самі російські олігархи тримають гроші за кордоном! Я кажу не про Білорусь та Казахстан :))

Отже, якби пан Голуб був справжнім захисником робітників та селян (або просто кажучи громадян України), то він би першим вимагав асоціації з Євросоюзом. Проте, жирну харю він наїв. За чиї гроші? Невже за внески партійців?